NOVÝ DISTRIBUTOR ORLANE PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU

Výhradním distributorem francouzské kosmetiky ORLANE, která patří k světoznámým
a prestižním značkám, se od 1. 1. 2020 stala společnost KAROMON s.r.o.

Společně s novým zastoupením značky ORLANE na českém a slovenském trhu byly spuštěny oficiální webové stránky http://www.orlanecz.com s produktovým e-shopem. Komunikace je podpořena rovněž na sociálních sítích. Směrem ke stávajícím a budoucím odběratelům značky ORLANE budou komunikační aktivity posíleny o pravidelné prezentační projekty a školení. Možnost seznámení se s filozofií, produkty a péčí značky ORLANE a přímý prodej ORLANE výrobků zákazníkům, nabízí specializované vlajkové místo, INSTITUT ORLANE PRAHA.

KAROMON s.r.o. působí v oblasti luxusní kosmetiky a kosmetických služeb více než
deset let. Úzce spolupracují s experty týkající se tohoto oboru a zaměřují se na kvalitu
a preciznost.

IVANA ZACHOVÁ, generální ředitelka, KAROMON s.r.o. říká: „Máme velkou radost,
že jsme k INSTITUTU ORLANE PRAHA, který úspěšně provozujeme v Truhlářské ulici 5 již třetím rokem, připojili i výhradní distribuci kosmetiky ORLANE. Společnost ORLANE se více než sedmdesát let specializuje na vysoce účinné produkty proti stárnutí pleti. Naším cílem je vybudovat na českém a slovenském trhu exkluzivní postavení této značky a předat našim zákazníkům příběh krásy, dokonalosti a úspěchu, který francouzská hi-tech kosmetika ORLANE představuje.

 

facebook01

ORLANECZ.COM

ORLANE: kosmetická značka s příběhem. Zakladatel luxusní kosmetické značky ORLANE, lékárník Jean D´Albert, uvedl na trh jako první na světě krém, který obsahoval aktivní látky proti stárnutí. Již od roku 1947 je ORLANE francouzskou kosmetikou té nejvyšší kvality v péči o pleť. Zlomovým rokem byl pro společnost rok 1968. V tomto roce se prezentoval ikonický Crème B21, který byl prvním krémem pro zralou pleť a ve své době byl nejdražším krémem na světě. Krém B21 byl jako první obohacen aminokyselinami a měl schopnost obnovovat spodní vrstvy pokožky. Bioenergetický komplex B21 se od té doby stále zdokonaluje a rozvíjí.

Společnost ORLANE je průkopníkem v péči proti stárnutí a své prvenství si připsala
i s používáním termínu „anti-aging kosmetika“. Odborníci z výzkumných laboratoří ve městě Orleáns propojují přírodní a biotechnologické principy a dávají tak vzniknout přírodní kosmetice s nevídanými účinky. Při výrobě produktů se také inspirují nejnovějšími objevy v oblasti medicíny. Podstatou ORLANE produktů je dodat pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých přirozených funkcí a využít samonápravného systému buněk.

Dům ORLANE, který sídlí na exkluzivní adrese na Champs Elysées, je reprezentantem francouzské tradice „vysoké kosmetiky“. Stejně tak je tomu v případě INSTITUTU ORLANE PRAHA, který byl před třemi lety otevřen v Truhlářské ulici 5. Jedná se o teprve druhý institut této kosmetické značky v Evropě.

 

 

Sledujte ORLANE_CZ_SK na Facebooku a Instagramu.