TÝM INSTITUTU ORLANE PRAHA MÁ NOVÉ POSILY

Odborně vyškolené kosmetičky s mnoholetými zkušenostmi v oboru Věra Štástková a Karla Záhorská se na Vás už těší s nabídkou té nejlepší péče pro Vaši pleť. 

 

Věra Šťástková, beautition

Věra Šťástková, držitelka Certificat De Scolarité, certifikátu od Institutu Guerlain. Vzhledem k dlouholetému působení  v prestižních kosmetických salonech prošla Věra několika odbornými školeními v Paříži u luxusních kosmetických značek včetně Orlane Paris. Ve svém portfoliu značek má, ale například i Yves Saint Laurent a La Prairie, se kterými  pracovala posledních dvanáct let v salonu Laboratory.

 

Karla Záhorská, beautition

Karla Záhorská se věnuje oblasti kosmetiky a krásy od roku 1994, během svého odborného působení pracovala mimo jiné pro Institut Lancôme, Christian Dior a Orlane. Zkušenosti má i  s prestižními značkami La Prairie, Juvena, CBN Switzering kosmetic a Biodroga. Karla se, mimo jiné, specializuje také na permanentní make-up a nově také na čepelkování obočí.

Vaše ruce a nohy dostanou nyní tu nejlepší péči! Náš manikérský a pedikérský tým má novou posilu Tamaru Zalčíkovou, která se na vás už těší! 

Tamara Zalčíková, manicurist, pedicurist

Tamara Zalčíková působila v oblasti ošetření rukou a nohou nejen v České Republice, ale i na Slovensku a ve Švýcarsku. Kromě klasické manikúry a pedikúry se specializuje na služby v oblasti nehtového designu – modelace gelových nehtů, gel-polish, francouzská manikúra a japonská manikúra. Tamara upřednostňuje kombinovanou pedikúru, která je v jejím podání propojením skutečného lázeňského požitku (mokré pedikúry) s přístrojovou medicinální (suchou) pedikúrou.