Nová televizní hvězda Immanuel Adenubi: Vlasy zkracuje v Institutu

 

Immanuel Adenubi

Moderátor společenského magazínu Showtime na televizní obrazovky vtrhl teprve na podzim. Živé přenosy ho nerozhodily, protože mentální sílu nabírá šestkrát týdně v posilovně. Upravovat se však čas od času nechává jako moderní muž v Institut Orlane Praha.

Tiktoker, který v posilovně i spí

Je mu teprve třiadvacet a stihl toho poměrně dost. Je hvězdou sociálních sítí, gentlemanem, odborníkem přes on-line marketing a čerstvě televizním moderátorem. Má slibně nakročeno a už půl roku ho můžete vidět v pořadu Showtime.

Stejně jako jeho kolega Petr Vágner o sebe musí dbát. To dělá mladík, kterého na sociální síti TikTok sleduje 250 tisíc lidí, nejčastěji v posilovně. Tam ho potkáte až šestkrát týdně, sedmý den má vyhrazený pro odpočinek.

Narozeniny Institut Orlane Praha
Narozeniny Orlane Institut Praha

Exotický vzhled může pomoci

Immanuel má maminku Češku, jeho tatínek pochází z Nigérie. Celé dětství však Immanuela  vychovával na dálku z Londýna. „Mluvíme spolu takovým speciálním jazykem, kombinací češtiny a angličtiny,“ směje se moderátor. Ten si se svým exotickým vzhledem užil dost v dětství, rasistické ataky se mu nevyhnuly.  Naštěstí je to dlouho, co pochopil, že originální vzhled může být velké plus.

Úprava vlasů vždy s úsměvem
Úprava vlasů vždy s úsměvem

„Dřív jsem chtěl být jako ostatní a postupem let jsem se naučil, že je super být originální a hlavně hrdý na to, jaký jsem,“ prozradil.  Mladík o sebe v přiměřené míře rád pečuje, vlasy si nechává čas od času zastřihnout právě v Institut Orlane Praha, kam zavítal i na říjnové narozeniny Institutu.

V Institut Orlane Praha najdete kromě kosmetických služeb i kadeřnictví, kde se postarají nejen o korunu krásy všech žen, ale i mužů.

Objednejte se na telefonním čísle nebo na emailu:

M: +420 725 722 118

T: +420 222 315 300

E: info@orlaneinstitut.cz