Nevěsta Eva Perkausová: Pro mě je důležité zůstat blondýnou

Svatba Evy Perkausové
archiv Evy Hecko Perkausové

Před pár dny Česko obletěla zpráva o tom, že si moderátorka CNN Prima NEWS Eva Perkausová vzala svého dlouholetého partnera Ivana Hecka. Krásná blondýna se teď jmenuje Eva Hecko Perkausová. Sedmadvacetiletá Eva je stálou klientkou Institutu Orlane Praha, kam chodí věrně za svou kadeřnicí a creative directorkou Bárou Černou nebo na kosmetiku a manikúru.

Eva Perkausová odhalila novinku o svatbě v Institutu Orlane Praha
Eva Perkausová odhalila novinku o svatbě v Institutu Orlane Praha

Dokonalá Eva však klame tělem, vypadá, že v posilovně spí a před zrcadlem denně tráví hodiny a hodiny. Opak je však pravdou, Eva Hecko Perkausová uznává pravidlo všeho s mírou. Zatímco na přirozený odstín blond chodí samozřejmě pravidelně o kadeřnictví v Institutu, na kosmetice ji uvidíte párkrát do roka. Eva zatím spoléhá na geny po mamince, ale reflektuje to, že potřeby žen se mění s přibývajícími léty.

  • O krásných ženách se automaticky říká, že jsou i hloupé. Potkalo to i vás?

Říká se to, myslím si, že mnoho žen, které jsou krásné s tím zápasí, ale s tím se člověk asi naučí žít.

  • Potkáváme se v  Institutu Orlane Praha, ale zajímavé je to, že ačkoliv si o vás mnoho lidí musí myslet, že před zrcadlem trávíte hodiny denně, vy na to vůbec nejste.

To je pravda. Myslím si, že na to žena přijde věkem, čím je člověk starší, tím více péče o pleť, vlasy a celkově vzhled vyžaduje. Ale já zatím nepociťuji, že bych musela vzhledu věnovat několikahodinové procedury. Já jsem věrná leta letoucí jednomu krému za pár korun a jsem s ním spokojená, ale samozřejmě, že se to časem nejspíš změní.

Eva Perkausová
Eva Perkausová v kadeřnictví Institut Orlane Praha
  • Do Institutu Orlane Praha chodíte hlavně na vlasy a manikúru. Ale největší vztah vás pojí právě ke kadeřnici Báře, kterou věrně následujete. Ta nedávno odešla na mateřskou dovolenou. Tak jak to bude teď?

Nakonec jsem to vymyslela tak, že Bára, kadeřnice, mi napsala, že kdybych potřebovala jít na vlasy, tak na mě si čas udělá (směje se). Překvapilo mě, jak Bára skvěle zvládá mateřství, má krásnou holčičku, a teď už zase plánuje znovu nastoupit do Orlane během následujících týdnů, takže já smekám klobouk (směje se). Zvládá to hezky.

  • Když jste nastupovala ze společenského magazínu Showtime do zpráv, tak jste změnila odstín blond. Z jednolité platinové jste přešla na přirozeně vypadající blond. Cítíte se v této blond lépe?

Mám lehce tmavší vlasy, než jsem mívala. Pro mě bylo základní to, abych zůstala stále blondýnou. Už to tedy není odbarvená platinová barva. Když vidím zpětně svoje fotky, tak si říkám, jak jsem mohla nosit takhle světlé vlasy. Snažím se držet pravidla všeho s mírou.

Eva Perkausová
Eva Perkausová
  • Máte skvělou postavu, ale obávám se, že vy jste ten typ, co cvičit vůbec nemusí. Pletu se?

Nevím, jestli nemusím, ale vystihla jste to úplně správně, necvičím hodně, cvičím opravdu málo. Většinou se mi stává, že během rozhovoru novináři poznamenají, že pořád cvičím, běhám, chodím do fitka. Ale opak je pravdou, běhat jsem byla naposledy v létě. Od té doby jsem běhat nebyla, protože byla zima a mě prostě v zimě ven jen tak někdo nevytáhne. Takže jsem zvolila fitko, ale já nejsem typ, co by posiloval, takže se spíš projdu pět minut na páse. Genetiku mám dobrou po mamince, tělo zatím drží. Neomezuji se ani ve stravě. Jsem vášnivý jedlík (směje se).

  • To čtenářky zaručeně potěší.

(Směje se). Na druhou stranu, mě všichni upozorňují na to, že až přijde třicítka, bude všechno jinak. Tak jsem zvědavá (směje se).

I vy se můžete objednat na služby Institutu Orlane Praha. Zavolejte nebo napište:

M: +420 725 722 118

T: +420 222 315 300

E: info@orlaneinstitut.cz