Největší trend? Francouzská manikúra se vrací, ale je barevnější a hravější

Asi každý si všiml, že devadesátá léta a jejich móda se vrací už pár let na scénu s velkým potleskem mladší generace. Zatímco ta nejmladší generace s nadšením začala nosit zvony, široké džíny nebo crop topy, móda devadesátek oprášila i trendy manikúry.

Manikúra od Tamary Molnar
Francouzská manikúra od Tamary Molnar

Francouzská manikúra se vrací ve velkém stylu. Filozofie zůstává stejná, ale díky inovaci jednadvacátého století je o dost hravější než její předchůdkyně.

Tamara Molnar
Tamara Molnar

„Povězte světu svou manikúrou, co si myslíte, co máte rádi nebo kým jste,“ říká Tamara Molnar. Manikérka z pražského Institutu Orlane má vystudovanou oděvní školu, a tak je pro ni sledování těch nejnovějších trendů přirozenost.

Jak vypadá nová francouzská manikúra

Trend návratu francouzské manikúry Tamara sleduje už pár měsíců. „Francouzská manikúra se poslední roky stala doménou nevěst, ale jinak se už dost okoukala. A tak klasickou bílou nahradilo barevné provedení, kovové odlesky či vzory, které s sebou přinesly novou éru nehtového designu. Typické bílé špičky nehtů se doplňují efektními, hravými a někdy i vtipnými detaily,“ poukazuje Tamara Molnar.

Nová kombinace francouzské manikúry
Nová kombinace francouzské manikúry

Kombinace barev působí živě a nikdy nešlápnete vedle

Manikérka z Institut Orlane Praha poukazuje na to, že barevných kombinací se není třeba bát. „Všechny barvy můžete libovolně kombinovat, protože se pro svoji tonalitu v rámci barevné škály hodí a zároveň jsou výrazné a „živé“. Fádní manikúra nehrozí,“ dodává manikérka a pedikérka.

Detaily na nehtech se počítají

Nejen na francouzské manikúře si vaše manikérka může pohrát s detaily a ukázat tak světu, že jste bytost, která má ráda život.

Geometrické detaily na nehtech
Geometrické detaily na nehtech

„Hitem tohoto období jsou grafické detaily jako křížené čáry nebo jiné hry s plochami a geometrií. Hlavní úlohou je způsob aplikace,“ vysvětluje další velký trend Molnar a dodává, že nikdo z nás trendy sledovat nemusí. „Je úplně na vás, jaké nehty budete mít,“ říká.

Tamara Molnar jako manikérka a pedikérka v Orlane Institut Praha používá laky OPI a ORLY.

Fotografie pochází z Instagramu Tamary Molnar.

Objednejte se na nehty v Orlane Institut Praha na telefonním čísle nebo emailem.

M: +420 725 722 118

T: +420 222 315 300

E: info@orlaneinstitut.cz

Sledujte novinky na Instagramu Institut Orlane Praha.