Moderátor Petr Vágner bojoval s dermatitidou. Institut Orlane poradil

Petr Vágner Institut Orlane Praha
Petr Vágner Institut Orlane Praha

Moderátor CNN Prima News nedávno oslavil 44. narozeniny, a tak není divu, že se v říjnu dostavil na narozeniny luxusního Institut Orlane Praha, kam už od začátku chodí k holiči.

Jak se o sebe musí starat hvězdný moderátor?

„Bylo to vtipné, když jsem se zastavil ve dveřích Orlane Institutu, kde po každé straně visely balónky se čtyřkou, jelikož Institut slaví čtvrté narozeniny, tak já vlastně letos slavím podobně. Čtyřiačtyřicáté narozeniny,“ směje se Petr Vágner.

4. narozeniny Institut Orlane Praha
4. narozeniny Orlane Institut Praha

Moderátor musí samozřejmě několikrát týdně před kamerou reprezentovat a nedokonalosti mu nikdo neodpustí, proto ho v Institutu potkáte minimálně jednou měsíčně na zastřihnutí nejen vlasů, ale i úpravu sexy strniště. Jinak je to velký sportovec, který má zálibu v extrémních závodech.

Jak se poprat s dermatitidou?

Jako muž péči o pleť neřešil do doby, dokud nezačal mít problémy s pletí kvůli nekvalitním líčidlům, které se v televizním byznysu používají. „Musím přiznat, že jsem se o kosmetiku a s ní spojenou péčí začal zajímat až ve chvíli, kdy jsem řešil dermatitidu, která mi vznikla na jednom natáčení právě díky nekvalitním líčidlům. Ovšem díky doporučení a péči v Orlane jsem ten problém rychle vyřešil,“ prozradil moderátor a herec. Dermatitida patří mezi exzémy, které se objevují na obličeji jako červené skvrny a svědí. V horším případě dokážou i bolet. Léčba je dlouhá a často je to běh na dlouhou trať.

Petr Vágner
Petr Vágner

Proto začal v Institut Orlane chodit i na masáže a čištění pleti. S dermatitidou mu poradili vyškolené kosmetičky v Institut Orlane Praha. „Na dermatitidu zpočátku funguje nulová kosmetická péče, nepoužívat nic, nechat pleť odpočinout. Následně začínat pomalu, jeden produkt za druhým a sledovat reakce pleti,“ radí beautician leader Sylvie Piazini Albani a dodává, že důležitá je samozřejmě předchozí konzultace s dermatologem.

 Co používá Petr Vágner za kosmetiku Orlane?