Máte problematickou pleť i ve zralém věku? Zkuste řadu Orlane Pureté

 

Orlane je hrdou značkou, která se věnuje každému typu pleti. Pokožka mladá, unavená nebo ve stresu – každá potřebuje jinou péči a odpověď je vždy stejná. Vhodně zvolená řada produktů Orlane.

Trápí vás i ve vyšším věku mastná pleť? Vzhledem k prostředí měst rozhodně nejste výjimkou. Ovšem mastnější pleť není jen problémem vzhledu, přináší zvýšenou tvorbu mazu a akné. A s tím je třeba rázně zatočit. Sice by bylo fajn cítit se díky akné jako teenager, ale pro tento pocit lze využít i jiné, příjemnější způsoby.

Řada Orlane Pureté je řešením pro mastnou zralou pleť

Řada Pureté značky Orlane má řešení právě pro tento typ pleti. Ostatní značky se primárně zabývají tím, že se vzrůstajícím věkem se pleť vysouší, ztrácí schopnost hydratace – a to i kvůli ztrátě tvorby kolagenových vláken. Všechny produkty řady pečlivě čistí a stahují póry, čímž předcházejí tvorbě mazu.

Orlane Pureté čistící gel

Řada Orlane Pureté na smíšenou a mastnou zralou pleť je speciálně vyvinuta pro boj s nerovnováhou pleti. Převychovává mastnou pleť, kterou viditelně ozdraví, zmatní a vyčistí. Slouží také jako prevence proti ochabování pleti, mimo jiné obsahuje patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Enérgic, který dodává pleti a jejím buňkám vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti.

Orlane Pureté pleťová voda
Orlane Pureté pleťová voda

Tím se právě řada Pureté odlišuje od ostatních řad a všech dalších značek. Není primárně určena pro mladou pleť jako prevence, ale jako náprava a péče pro zralou pleť, která si vlastní produkty zaslouží. Barva pleti je matná a rozjasněná. Pleť je na povrchu jemná, pevná a pružná. Všechny kosmetické produkty Pureté obsahují jedinečný komplex regulující tvorbu mazu. Komplex obsahuje také rostlinný výtažek z choroše, jenž má vyrovnávací, čisticí a tonizační účinky.

Orlane Pureté čístící maska
Orlane Pureté čistící maska

Řadu Pureté doplňuje i  pleťový krém, který nejen zkrášluje, ale také čistí a zmatňuje mastnou a smíšenou pleť.

Produkty Orlane objednejte na e-shopu

Produkty Orlane si můžete objednat na e-shopu Orlane a nechat poslat poštou, nebo si je vyzvednout ve výdejním okénku v Truhlářské ulici v Praze v Institut Orlane Praha.

Kontaktovat nás můžete pro vyzvednutí produktů (nebo informace) na tel: 222 315 300

Pondělí 1014 hod

Středa  1014 hod

Pátek 1014 hod

Novinky sledujte i na Instagramu Orlane nebo instagramovém profilu Institut Orlane Praha.