Mariana Prachařová vydala stylový videoklip. O nehty se jí stará Orlane Institut Praha

Zpěvačka, herečka a influencerka Mariana Prachařová nedávno vydala nový klip Štěstí v lidech. Mariana si potrpí na estetiku, kterou si vzala sama na starosti i v rámci natáčení v romantické Praze. Drobná blondýnka měla všechno dokonale sladěné, dokonce i nehty, na které pravidelně dochází do Orlane Institut Praha.Mariana Prachařová v Orlane Institut Praha

Sestra Jakuba Prachaře Mariana se profiluje hlavně jako zpěvačka nebo influencerka. Covid ale její pěvecké kariéře příliš nepřál, a tak si nové písně schovávala do šuplíku. K čtyřiašedesátým narozeninám Dany Batulkové se ale rozhodla udělat dojemné gesto. Mariana vydala k narozeninám své maminky nový single i s klipem Štěstí v lidech. „Mamka si dlouho přála, abych tu hudbu, co mám už dlouho nazpívanou, vydala, tak jsem se rozhodla tu první vydat na její narozeniny,“ prozradila zpěvačka.

Mariana Prachařová dochází na manikúru do Orlane Institut Praha
Mariana Prachařová dochází na manikúru do Orlane Institut Praha

Estetika u Mariany Prachařové vede i v klipu

Videoklip pohledná blondýnka točila během brzkého rána v Praze. „Vstávali jsme na východ slunce, abychom ho mohli natočit na Karlově mostě, a pak jsme chodili Prahou, kterou miluji. Je to můj domov. Točilo se jeden den,“ dodává Mariana Prachařová.

Mariana Prachařová natočila klip pro maminku Danielu Batulkovou

Zpěvačka miluje módu a make-up, takže si styling s vlastním vizuálem tvořila sama. „Je to takový klip pro radost,“ říká.

V klipu tak uvidíte hodně pastelových odstínů, které dokonale ladí s červánky u východu slunce v Praze. Estetické cítění Mariany dokonale doladil růžový kabát a dokonalá manikúra z Orlane Insitut Praha.