Kruhy pod očima. Jak se jich úspěšně zbavit?

Kruhy pod očima svěžímu vzhledu zrovna nepřidají. Korektor je tak hlavní devízou, jak nad nimi vyhrát. Jenže pouze na chvíli. Jak se jich zbavit, nebo je alespoň trochu vyzmizíkovat, tak abyste nemusela i o víkendech šahat po make-upu?

Kruhy pod očima
autor: pexels.com/ Jan Krukov

Příčiny vzniku kruhů pod očima

Nepotěšíme vás, na kruhy pod očima má vliv genetika. Pokud tedy v rodině trpíte na kruhy pod očima, je dost možné, že vás tento problém potká dřív nebo později. Faktorů, které kruhy pod očima způsobují, může být ale daleko víc.

Kůže kolem očí je daleko tenčí než na jiných částech obličeje (uvádí se, že až pětkrát), proto často prosvětlují přes kůži cévy, které mohou vytvářet stín. Stejně tak za kruhy může i pigmentace nebo vystavování se UV záření, nedostatek železa, nedostatečný pitný režim, stres, nadměrná konzumace alkoholu, kouření, špatná životospráva, alergie, nedostatek spánku a mnoho dalšího.

 

Kruhy pod očima ale mohou být znakem, že je s naším tělem něco v nepořádku. Bývají spojovány například s onemocněním štítné žlázy. Objevují se při onemocnění srdce, ledvin, jater či trávicího systému. Na tmavé zbarvení mohou mít vliv i některé léky.

Jak se jich kruhů pod očima zbavit?

Na internetu je ve spojení s tímto fyzickým neduhem právě tato otázka nejčastější. Jak se tedy zbavit kruhů pod očima? Dermatologové se shodují na tom, že všechny babské rady umí alespoň trochu pomoci, ale bohužel jen na krátkou dobu.

B21 Extraordinaire Oční krém
B21 Extraordinaire Oční krém

Dobré je tedy nic nenechat náhodě a využít oční krémy. Neměla by nás trápit jen starost o kruhy, ale i celková péče o oční okolí. Francouzská hi-tech kosmetika Orlane se specializuje na luxusní ošetření namáhaného očního okolí, a proto může nabídnout například oční krémy.

Antirides Extreme Oční krém 

Extrémně účinná novinka pro oční okolí. Jednoduše a efektivně zbavuje vrásek, projasňuje pohled. Za jediný týden aplikace je možno vidět výsledek. Pleť je zpevněná, vypnutá, a právě aplikace tohoto přípravku je také prevencí vzniku a rozvoje dalších jemných vějířků vrásek kolem očí.

Péče na vrásky očního okolí obsahuje unikátní látku Memoxyle®, která bojuje proti vzniku vrásek. Obsahuje rovněž rostlinný bioenergetický komplex, který vyhlazuje povrch pleti. Viditelně ji zpevňuje, tonizuje a rozjasňuje.

Použití: Nanášejte ráno a večer a jemným poklepáním zapracujte kolem očních partií.

B21 Extraordinaire Oční krém 

Jedinečná péče o oční kontury, která resetuje buňky, kompletně regeneruje a viditelně omlazuje výraz celé tváře, potlačuje otoky a eliminuje tvorbu tmavých kruhů pod očima.

Antirides Extreme Oční krém
Antirides Extreme Oční krém

B21 Extraordinaire Oční krém resetuje díky komplexu Youth Reset Komplex® buňky, a tím zcela odstraňuje příčiny jejich špatného fungování. Dochází naopak k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Zvyšuje hustotu pleti, obnovuje její pevnost a elasticitu. Rozjasňuje pohled, ale i celkový výraz tváře, působí proti otokům a tmavým kruhům. Lze jej používat v jakémkoli věku a je vhodný pro každý typ pleti.

Použití: Aplikujte ráno nebo večer na oblast očních kontur. Můžete ho nanést rovněž pod krém na oční kontury z dalších řad kosmetické značky Orlane, jako jsou Fermeté, Anti-Fatigue nebo Antirides Extreme.

První pomoc?

Vždy sázejte na kvalitní korektor.  Rozjasňující korektor Orlane si dokáže poradit i s kruhy pod očima.

Produkty francouzské značky Orlane získáte na e-shopu Orlane. 

Sledujte novinky Orlane na Instagramu a Facebooku!