Komplexní super hydratační péče na den i noc

SOINS SUPER-HYDRATANT GLOBAL, NOVINKA V PÉČI O VAŠI PLEŤ V INSTITUTU ORLANE PRAHA

pictureprovider (1)

  • dvojí působení: hydratace a ochranný štít pro pleť
  • dlouhodobý komfort
  • příjemná, jemná textura
  • ideální pro suchou a velmi suchou pleť

 

AKTIVNÍ LÁTKY

Kyselina hyaluronová: hydratuje a udržuje pružnost a komfort pleti, udržuje úroveň hydratace a eliminuje projevy stárnutí

Komplex bambuckého másla a přírodních olejů: vytváří ochranný štít, stimuluje produkci lipidů a jejich transport v pleti, tím dochází k nápravě epidermis. Vyživuje a zjemňuje pokožku. Přináší komfort a dlouhodobě příjemný pocit z pleti.

Bio Energetický komplex: stimuluje buněčnou energii, regeneruje, působí proti stárnutí, vyhlazuje, zpevňuje a hydratuje

APLIKACE:  Ráno a večer. Pro dokonalou hydratační péči používejte spolu s Hydratačním sérem a 3x týdně používejte Biomimetickou hydratační masku.

 

Program na hydrataci a výživu obnovuje rovnováhu vody buněk. Napojí i tu nejžíznivější pleť. Dehydratovaná pleť vypadá povadle, ztrácí vitalitu a pružnost. Zralá pleť je na dehydrataci více náchylná. Orlane využívá svého objevu aktivní hydratace, který pleti pomáhá díky přínosům vodních rostlin doplňovat si zásoby tekutin dle potřeby.
Výrobky kosmetiky Orlane dnes obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který regeneruje, stimuluje buněčnou energii, zpevňuje a hydratuje. Podstatou této kosmetiky je dodat pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti.

CART-HYDRATANT-ENG_72DPI

KONZULTUJTE S NÁMI PŘI NÁKUPU PRODUKTŮ ORLANE
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše kosmetičky vám ochotně poradí při výběru produktů.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ