JARNÍ DOMÁCÍ OČISTA PRO VAŠI PLEŤ

I přes současná omezení spojená s karanténou, nastalo jaro, a to s sebou přináší i změny v se péči o pleť. Pokožka je po zimním období bez jasu, zašedlá a chybí jí svěžest.
Silvie Piazini Albani, beautition, leader konzultant

Jak zvládnout jarní pleťovou očistu, když nemůžete zajít do vašeho oblíbeného salonu? Kosmetická poradkyně značky ORLANE Silvie Piazzini Albani z INSTITUTU ORLANE PRAHA vám ve třech krocích přináší návod na pleťovou očistnou péči, s použitím efektivních ORLANE produktů, která vaši pleť detoxikuje a dodá ji novou energii.

Ideálními kosmetickými pomocníky na čištění vaší pleti jsou ty, které jako hlavní svou hlavní složku obsahují kofein. Ten má siné antioxidační a diuretické účinky. Pleť zbavuje toxinů a zklidňuje zánětlivá ložiska v buněčných membránách. Tím, že odvádí z pleti přebytečnou vodu, zmírňuje otoky. Zlepšuje mikrocirkulaci, takže pleť je dostatečně prokrvena a nastartuje PROCES ČIŠTĚNÍ.

 

1. krok

1429 Kč/ 75 ml

ORLANE DUAL GRAIN SCRUB 

1190 Kč/ 250 ml

Peeling se dvěma druhy exfoliačních částic nabízí víc než pouhé odstranění

odumřelých kožních buněk. Garantuje pleti skutečnou obnovu a hloubkové čištění.

Aplikujte malé množství (velikost dvou hrášků) a krouživými pohyby prostředníčky směrem ze středu obličeje ven provádějte intenzivní masáž (2–3 minuty).

Poté opláchněte vlažnou vodou a dočistěte tonikem ORLANE LOTION VIVVIANT.

 

2. krok

1190 Kč/ 15 ml

ORLANE SUPRADOSE COFFEIN 

Koncentrát Supradose s kofeinem pomáhá odstraňovat toxiny, rozjasňuje a oživuje pleť. Díky tomu vyniknou obnovené kontury obličeje.

Použijte 3–4 kapky tohoto vysoce koncentrovaného séra a lehce vmasírujte do pokožky. Tento přípravek se okamžitě vstřebává do hloubky, kde účinně a rychle detoxikuje, odvodňuje a redefinuje rysy v obličeje.

 

 

2390 Kč/ 15 ml

ORLANE ABSOLUTE SKIN RECOVERY CARE EYE CONTOUR 

Nezapomínejte také na oční okolí. Zvláště a nejenom v těchto dnech potřebují oční kontury odstranit únavu a zlepšit elasticitu (tento přípravek umí obojí najednou!).

Speciálně vyvinutá technologie očního krému poskytne jemnému očnímu okolí dokonalou relaxaci. Účinně působí proti kruhům a otokům kolem očí.

 

 

 

3. krok

1590 Kč/ 75 ml

ORLANE ABSOLUTE SKIN RECOVERY MASK 

Tato maska zajistí vaší pleti okamžitou relaxaci a viditelné vypnutí. Pleť je po
ošetření doslova nabitá novou energií! Lze ji použít hned s dvojím efektem: pro
dokonalou krásu a proti stárnutí.

Doporučuji podpořit účinky této masky a znásobit je speciálními drenážními tahy, které by měly být táhlé, pomalé a hladivé. Obě ruce pracují současně, a to směrem do brady k uším, od nosu ke spánkům a od středu čela zase ke spánkům. Každý tah opakujeme 3x krát.
Masku neodstraňujte, ale nechte ji působit jako intenzivní péči.

EXTRA TIP: ideální je nechat si působit masku přes celou noc :o)

On-line prodej všech ORLANE produktů na eshop.orlanecz.com.

Více informací najdete na www.orlanecz.com

NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ

Sledujte ORLANE_CZ_SK na Facebooku a Instagramu.