Institut Orlane Praha oslavil 4. narozeniny! Na oslavu dorazily tyto hvězdy!

V truhlářské ulici v centru Prahy najdete rozlehlý kosmetický institut, který se dokáže postarat o všechny neduhy spojené se vzhledem. Unikátní kosmetický institut s ucelenou péčí od kosmetiky až po kadeřnictví 1. října oslavil 4. narozeniny! Na oslavu se dostavili pravidelní klienti, mezi které patří i české celebrity.

4. narozeniny Institut Orlane Praha
4. narozeniny Orlane Institut Praha

Institut Orlane Praha se řídí ojedinělým přístupem francouzského Institut Orlane, jenž podporuje lidskou krásu a vychází z umění revitalizovat pokožku a umožnit jí obnovení jejích původních vlastností.

 

Eva Perkausová nejčastěji chodí na vlasy

 Mezi jednu z prvních klientek patřila před čtyřmi lety i moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová. Pohledná blondýna si vyzkoušela většinu procedur, které Institut Orlane nabízí. Nejčastěji ale dochází do kadeřnictví a na nehty.

Eva Perkausová
Eva Perkausová v kadeřnictví Institut Orlane Praha

Nejčastěji chodím na vlasy, nejraději mám kosmetiku, protože je mi nejpříjemnější. Jelikož mám moc ráda, když si mi někdo hraje s obličejem a dělá mi všelijaké masáže. Kromě toho ráda chodím do Institut Orlane na nehty,“ vypráví Eva Perkausová.


Institut Orlana Praha pomohl moderátorovi i s dermatitidou

Důkazem, že Institut Orlane Praha se nezabývá pouze ženskou krásou, je moderátor Petr Vágner. Ten už dochází do Institutu skoro dva roky pravidelně. Nejčastěji ho potkáte v kadeřnictví, kam bere i svého malého synka. Čas od času ale zajde na kosmetiku. Institut mu před více jak rokem pomohl s dermatitidou na obličeji.

Narozeniny Institut Orlane Praha
Narozeniny Institut Orlane Praha

„Po pravdě jsem na Institut Orlane v Praze narazil až při jednom natáčení. To bylo zhruba před rokem a půl a od té doby jsem zde pravidelným návštěvníkem. Tedy byl, než to vládní nařízení zakázala. Chodil jsem se stříhat nebo na různé masáže obličeje. Vůbec jsem totiž netušil, že díky neustálému líčení a odličování v divadle, v televizi a v seriálu dostává pleť dost zabrat,“ vzpomíná na šílené chvíle moderátor a herec.

Narozeniny Institut Orlane Praha
Narozeniny Orlane Institut Praha

Kromě nové posily pořadu SHOWTIME, exotického moderátora Immanuela Adenubi, dorazila i Dana Morávková. Herečka si ovšem musela na vyhlášenou kosmetiku počkat.

Dana Morávková
Dana Morávková

Kosmetické produkty Orlane ji nadchly už na podzim roku 2020, bohužel ale nastala druhá vlna covidu, a tak se na kosmetiku do Institutu dostala až na jaře roku 2021. Dana Morávková dochází nejen na kosmetiku, ale také na nehty. 

Sladká oslava Institut Orlane Praha
Sladká oslava Institut Orlane Praha


I vy se můžete objednat na jakékoliv ošetření v Institut Orlane Praha!

M: +420 725 722 118

T: +420 222 315 300

E: info@orlaneinstitut.cz