INSTITUT ORLANE PRAHA & LINDA RYBOVÁ

Oduševnělá krása herečky Lindy Rybové, která dává předost přirozenému, jemnému a jednoduchém stylu, nepotřebuje příliš kosmetické péče. Jediným ošetřením, které Linda podstupuje pravidelně, je úprava vlasů. Tým hairstylistů INSTITUTU ORLANE PRAHA, v čele s Janou Hofmanovou, je jistotou, že její vlasy budou zdravé, s přirozenou barvou, leskem a dokonalým střihem.

 

Linda_Rybova_Allinone

 

Tentokrát se Linda nechala zlákat i na speciální nabídku INSTITUTU ORLANE PRAHA. Těm klientům, kteří jsou časově zaneprázdněni, a z tohoto důvodu nestíhají více na sebe navazujících kosmetických ošetření, se prováděné služby mohou propojovat do tzv. ALL IN ONE. Linda Rybová tentokrát využila kombinaci vlasové péče, masáže rukou, manikúry a úpravy obočí.

 

Linda_Rybova_Allinone

 

Ivana Zachová, majitelka INSTITUTU ORLANE PRAHA, doplňuje: „Uvědomujeme si, že v dnešní době je čas velmi důležitou komoditou a je důležité najít si chvilku na to, nechat se rozmazlovat. Proto v našem INSTITUTU ORLANE PRAHA nabízíme službu ALL IN ONE, kdy je možné během jednoho časového úseku absolvovat až tři klientem vybraná ošetření najednou a užít si v naprostém soukromí například manikúru, pedikúru i kosmetické ošetření pleti.“