Institut Orlane Praha hledá nové kolegy: Kosmetičku, kadeřnici, manikérku

Institut Orlane Praha se řídí ojedinělým přístupem francouzského Institut Orlane, jenž podporuje lidskou krásu a vychází z umění revitalizovat pokožku a umožnit jí obnovení jejích původních vlastností. Unikátní kosmetický institut s ucelenou péčí momentálně hledá nové kolegy do týmu. Jste to vy?

 

Institut Orlane Praha pracuje s komplexní nabídkou kosmetických produktů ORLANE, které patří k francouzské haute cosmetique. Institut má ve svém portfoliu mnoho služeb tak, aby pokrylo veškeré potřeby klientů.

Kosmetické služby Institut Orlane Praha: Hledáme kosmetičku

Objednejte se na zeštíhlující procedury do Institut Orlane Praha
Nebo se objednejte na zeštíhlující procedury do Institut Orlane Praha

Ošetření pleti se v institutu specializuje na trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky s využitím nejnovějších postupů revitalizace pleti. Kromě ošetření pleti nabízí Institut Orlane také služby, které pomohou zlepšit a zvýraznit vzhled tváře: k nim patří například úprava a tónování obočí a řas. Nebo make-up poradenství a líčení s dekorativní kosmetikou ORLANE na různé denní, večerní, nebo společenské příležitosti.

Péče o ruce a nehty: Hledáme manikérku

Další službou, kterou Institut Orlane nabízí klientkám a klientům je samozřejmě péče o manikúra a pedikúra . Profesionální práce manikérek a pedikérek je doplněna kvalitními laky značky OPI a ORLY. U gelového lakování je to gel laky OPI GelColor. Nehtová modeláž se provádí pomocí OPI gelu. Součástí manikúry a pedikúry pražského institutu jsou i masáže, peelingy a zábaly rukou.

Kadeřnický salon: Hledáme kadeřnici/ kadeřníka

Komplexní služby následně doplní i početný kadeřnický tým. Kadeřnický salon s ucelenou péčí o vlasy a vlasovou pokožku je důležitou částí institutu. Ošetření, střihy i styling, pro pány pak s možností využití Barber Corneru za podpory kvalitních produktů a pod taktovkou zkušených hairstylistů.

V případě, že máte zájem o jednu z pracovních pozic, volejte na tel. číslo: +420 725 722 118