NOVÉ KOMPLEXNÍ HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ

ORLANE SOIN SUPER HYDRATANT GLOBAL

Po náročném letním období vaše pleť volá o pomoc! Záchranou pro vaši vysušenou a unavenou pokožku je nové superhydratační ošetření INSTITUTU ORLANE PRAHA, které pleť nejenom dokonale zhydratuje, ale také jí dodá celkový pocit komfortu a eliminuje projevy stárnutí. Toto ošetření je ideální volbou pro ty, které trápí nepříjemné pocity související s dehydratací pokožky.

Inspirací pro vytvoření této hydratační procedury bylo uvedení komplexní superhydratační péče ORLANE SOIN SUPER HYDRATANT GLOBAL, určené pro suchou až velmi suchou pleť.

Dnes není již žádným tajemstvím, že dehydratovaná pleť stárne mnohem rychleji a projevy stárnutí v podobě vrásek a linek jsou u takové pleti mnohem viditelnější. Díky použití komplexní superhydratační péče při speciální masáži jsou pleti dodány aktivní látky v podobě kyseliny hyaluronové a patentovaného Bio Energetického komplexu. Tyto aktivní látky se postarají o její pružnost, vyhlazení a zpevnění. Vaše pokožka bude rozjasněná, hedvábně jemná a hladká. Komplex bambuckého másla a přírodních olejů navíc pleť do hloubky vyživí a chrání ji před vnějšími vlivy.

Kromě speciální masáže pro hydrataci pleti je součástí ošetření i maska pro maximální dávku hydratace. Po nanesení oživujícího tonika, koncentrátu kyseliny hyaluronové, hydratačního séra, péče o oční okolí a balzámu na rty, se celý obličej zahalí do silné vrstvy hydratační masky, a poté do gázy, která je napuštěná oživujícím pleťovým tonikem. Součástí působení masky je i stimulace pleti ultrazvukovou špachtlí, při které dochází k účinnějšímu transportu aktivních látek do pleti.

90 minutové superhydratační ošetření ORLANE SOIN SUPER HYDRATANT GLOBAL se provádí v intimním prostředí luxusních kabin INSTITUTU ORLANE PRAHA.

Pro prodloužení účinků pleťového ošetření obdrží klient po superhydratační proceduře
dárek – pleťový krém ORLANE SOIN SUPER HYDRATANT GLOBAL (7,5 ml).

ORLANE SOIN SUPER HYDRATANT GLOBAL
KOMPLEXNÍ SUPERHYDRATAČNÍ PÉČE NA DEN I NOC

pictureprovider (1)

 

 

Hydratační koncentrát s dvojitým efektem působí jako ochranný štít proti stárnutí a přináší pleti příjemný pocit. Pleť je po aplikaci příjemná a hebká na dotek. Tato koncentrovaná péče je ideální pro suchou a velmi suchou pleť.

 

Každé ošetření pleti obličeje nebo těla vyžaduje jinou denní dobu vhodnou pro její aplikaci.

KONZULTUJTE S NÁMI VHODNÝ TERMÍN OŠETŘENÍ
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně odpoví na vaše dotazy a následně pro vás rezervuje dohodnutý termín.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ