HLEDÁME KADEŘNÍKA/HOLIČE DO NAŠEHO BARBER CORNERU!

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ PRESTIŽNÍHO TÝMU INSTITUTU ORLANE PRAHA

 

 Kontaktovat nás můžete na: sociálních sítích (@institut_orlane_prague) a
INSTITUT ORLANE PRAHA recepce
M: +420 725 722 118, T: +420 222 315 300, E: info@orlaneinstitut.cz
www.orlaneinstitut.cz

INSTITUT ORLANE PRAHA je teprve druhým institutem této kosmetické značky v Evropě. Inspiraci v péči o krásu nachází u svého francouzského protějšku INSTITUTU ORLANE PARIS, a tudíž zaručuje vysoce kvalitní služby prováděné ve stylovém prostředí, které reprezentují hodnoty značky ORLANE.

Našim zaměstnancům kadeřnického a barber sektoru nabízíme práci ve stabilním a přátelském kolektivu, podporovaném profesionálním pracovním zázemím a exkluzivními produkty značek L´OREÁL, KÉRASTASE REDKEN, ORIBE a ALTERNA. Individuální přístup dle vašich možností je pro nás samozřejmostí.

V INSTITUTU ORLANE PRAHA navíc poskytujeme také příležitost pravidelně se vzdělávat v AKADEMII L´OREAL PROFESSONENEL, účast na zahraničních kongresech a možnost nafotit vlastní kolekce účesů pro uznávané kadeřnické soutěže jako jsou L´ORÉAL STYLE & COLOR TROPHY a kadeřník roku CZECH & SLOVAK HAIRDRESSING AWARDS.

Služby INSTITUTU ORLANE PRAHA často vyhledává i mnoho známých osobností, například moderátor Roman Šebrle, který je s profesionálním přístupem ke klientovi a příjemným prostředím institutu velmi spokojen.    

 

On-line prodej všech ORLANE produktů na eshop.orlanecz.com.

Více informací najdete na www.orlanecz.com

NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ

Sledujte ORLANE_CZ_SK na Facebooku a Instagramu.