Hlasujte pro Orlane! Cosmopolitan Beauty Awards 2022 nominovala tři produkty francouzské kosmetiky

Cosmopolitan Beauty Awards 2022 se vrací na scénu! Prestižní soutěž, kterou po celém světě pořádá časopis Cosmopolitan, nominovala letos tři produkty francouzské kosmetiky Orlane.

Cosmo Beauty Awards 2022
Cosmo Beauty Awards 2022

Nadnárodní soutěž vybírá nejlepší kosmetické přípravky na trhu a nechává rozhodovat čtenářky a čtenáře o tom, s jakými kosmetickými produkty mají ty nejlepší zkušenosti. Sedmý ročník prestižní beauty soutěže rozhodne o nejlepších kosmetických produktech roku. Vy můžete být v roli hlavních porotců a nahlas říct, která kosmetika je nejlepší.

Po loňském úspěchu má Orlane tři nominace

Minulý rok si hi-tech francouzská kosmetika odnesla třetí místo díky produktu Tělový Konturovací krém na paže Orlane (Refining Arm Cream). Konturovací krém na paže získal bronzové místo v kategorii zvané Péče o tělo. Luxusní zaměření značky Orlane, která ve třech světových laboratořích produkuje kosmetické produkty na té nejvyšší úrovni, u milovnic kosmetiky vede na celé čáře.

Supradose Retinolový Koncentrát

Francouzská hi-tech kosmetika Orlane má letos nominace na tři produkty, které nositelkám a milovnicím kosmetiky dokázaly významně pomoci.

  1. Retinol Supradose koncentrát najdete v sekci POPULAR jako nejlepší sérum
  2. B21 Extraordinaire Serum najdete v sekci LUXE jako nejlepší sérum
  3. Anti-Fatigue maska na unavenou pleť naleznete v sekci LUXE jako nejlepší olej, maska, peeling

Jak soutěžit?

Stačí když se přihlásíte na stránky http://cosmoba.cz/

V každé podkategorii můžete dát hlas jednomu produktu. Letos jsou podkategorie děleny na sekce Luxe a Popular, rovněž v každé z nich můžete hlasovat pro jeden produkt.

Za to, že dáte hlasy svým beauty favoritům, vás Cosmo zahrne kosmetickými dárky a dalšími skvělými cenami, které můžete vyhrát.

Hlasovat můžete do 3. června 2022. Vyhlášení výsledků potom bude v červencovém vydání časopisu Cosmopolitan nebo na speciálním Youtube programu 23. června.

Všechny vybrané kosmeticky produkty značky Orlane můžete zakoupit na e-shopu Orlane nebo si je osobně vybrat v Institut Orlane Praha.