Gabriela Soukalová se stala maminkou! I v těhotenství se o její vzhled starali v Institut Orlane Praha

Gabriela Soukalová porodila
Gabriela Soukalová se stala maminkou

Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se po dlouhém čekání na porod dočkala a stala se mámou. S partnerem Milošem Kadeřábkem se jim narodila dcera, která dostala krásné jméno Izabela Gabriela. Gabriela Soukalová je pravidelnou klientkou Institut Orlane Praha. Jaké služby si Gabriela nenechá ujít?

„Chci se s Vámi podělit o nejkrásnější okamžik v mém životě. Dostalo se nám s přítelem toho největšího daru na světě. Tohle naše malé štěstí se jmenuje Izabelka. A pak, že láska na první pohled není na celý život. Já myslím, že určitě je,“ napsala pyšná maminka v pátek ráno na Instagram.

Gabriela Soukalová v kadeřnictví
Gabriela Soukalová na vlasech v kadeřnictví Institut Orlane Praha

Gabriela Soukalová na sebe nezapomínala ani v těhotenství

O svůj vzhled se Gabriela Soukalová starala i v pozdní fázi těhotenství. Holčičce se na svět dlouho nechtělo, a tak Gábina trpělivě čekala. Během celého těhotenství si vždy našla čas zajít si na vlasy do Institutu Orlane Praha. Tato pohledná zrzka sází na přirozenost, proto vlasy nechává kadeřnici o pár centimetrů zkrátit a vyfoukat je do objemu.

V těhotenství si Gabriela užívala relaxační masáže obličeje a čištění pleti

Jako moderátorka se musí starat i o svou pleť, její vzhled pravidelně sledují statisíce diváků O pokožku moderátorky se tak starají beautician dámy v Institut Orlane Praha, kde používají francouzskou hi-tech kosmetiku Orlane, která pracuje s přírodními ingrediencemi. Luxusní kosmetika se specializuje nejen na produkty proti stárnutí pleti, ale na všechny její neduhy.

Gabriela Soukalová v Institutu Orlane Praha
Gabriela Soukalová docházela i v těhotenství do Institutu Orlane Praha

V těhotenství by si každá nastávající maminka měla užívat spíše relaxační masáž obličeje, pravidelné čištění pleti a klidnící masky jako Gabriela Soukalová. Během období těhotenství by se ženy měly vyhýbat speciálnímu ošetření AHA kyselinami jako je micropeeling, přístroji pracujícími s laserem nebo přístroji na bázi galvanického proudu.

 

Gratulujeme Gabriele k nejšťastnějšímu okamžiku v životě, přejeme hodně zdraví a těšíme se, až si čerstvá maminka najde znovu čas, aby navštívila Institut Orlane Praha.

Sledujte novinky a VIP hosty Institutu Orlane Praha na jeho Instagramu.

Objednejte se na kosmetiku, nehty nebo do kadeřnictví na telefonním čísle:  +420 725 722 118+420 222 315 300, nebo mailu info@orlaneinstitut.cz.