Gabriela Soukalová, Morávková nebo Perkausová: Jak slavné klientky Institutu oslavily Vánoce?

Do Institutu Orlane Praha dochází pravidelně i slavné osobnosti, které se nechávají hýčkat luxusní péčí. Herečka Dana Morávková si už v listopadu nadělila skvělý dárek v podobě kosmetiky Orlane, Eva Perkausová dochází věrně za svou kadeřnicí právě do Institutu a Gabriela Soukalová se těsně před porodem nechala zkrášlit make-up artistkou značky Orlane. Jak slavné dámy oslavily Vánoce?

Eva Perkausová
Eva Perkausová

Všechen shon se na pár dní tak trochu zastavil, abychom si všichni mohli užít spirit Vánoc. Konečně i úspěšné ženy, které dochází do Institutu Orlane na kosmetické ošetření, kadeřnictví nebo manikúru a pedikúru, měly šanci se zastavit a se svými fanoušky sdílet šťastné okamžiky konce roku 2021.

Dana Morávková se dojemně potkala se synem

Herečka a choreografka Dana Morávková má syna, který studuje literaturu v Anglii na vysoké škole. Každé setkání s mužem jejího života tedy stojí za to. Herečka se se synem vyfotila u vánočního stromečku a momentku sdílelala s fanoušky na jejím Instagramu.

Dana Morávková se synem

Dana Morávková dochází pravidelně do Institutu Orlane Praha na kosmetiku nebo manikúru. „Já si vždycky říkám, že budu chodit pravidelně, ale pak chodím nepravidelně. Na druhou stranu si za to pravidelně nadávám,“ směje se Morávková.

Nadílka Orlane Dany Morávkové
Nadílka Orlane Dany Morávkové

Z nepravidelných návštěv kosmetiky se díky Institutu staly pravidelné. V půlce listopadu si herečka také odnesla předvánoční nadílku ve formě kosmetiky Orlane, s kterou už má bohatou zkušenost.

Gabriela Soukalová a její první Vánoce ve třech

Moderátorka pořadu Showtime, Gabriela Soukalová, toho za poslední rok stihla opravdu hodně. Během rozvodu se stihla seznámit s láskou svého života a zároveň dát život krásné dceři. První Vánoce tedy oslavila s vlastní rodinou ve třech.

Gabriela Soukalová a Vánoce
První Vánoce ve třech

Gabriela Soukalová před porodem chodila do Institutu za svou kadeřnicí a čas od času se nechala zkrášlit i make-upem Orlane. K Institutu Orlane měla v září hodně vtipnou prosbu.

„Až vykoukne, snad ocení, jak důkladně jsem se na tu velkou událost jejího narození připravila. Ještě tatínek, aby se šel nechat zastřihnout. V návaznosti na tuto myšlenku si dovolím mít prosbu na naší paní kadeřnici Veroniku Pfeiferovou. Kdyby se mému partnerovi náhodou klubala křidélka na zádech, tak je prosím zastřihněte taky, ideálně při každé návštěvě,“ psala těsně před porodem bývalá biatlonistka na Instagram. Více si přečtěte tady.

Eva Perkausová oslavila Vánoce dokonale ve dvou
Moderátorka televizních zpráv dochází stejně jako Gabriela Soukalová loajálně už několik let za svou kadeřnicí do Institut Orlane Praha, ale čas od času si dopřeje kosmetické ošetření nebo LPG.

Eva Perkausová
Eva Perkausová

V posledních letech jste tak mohli vidět výrazný přechod z platinové blond Evy Perkausové, jež moderuje společenský pořad Showtime na jemnou balayage s přirozenou blond, která se do večerních zpráv hodí více.

Eva Perkausová slaví Vánoce
Eva Perkausová slaví Vánoce

Krásná moderátorka si podle Instagramu užívala zamilované Vánoce se svým snoubencem doma.