Gabriela Soukalová má vtipnou prosbu na Institut Orlane: Přistřihněte partnerovi křidélka

Čerstvá maminka Gabriela Soukalová na chvíli pověsila roli moderátorky pořadu Showtime na hřebík, aby vykonávala tu nejkrásnější roli. Těsně před porodem ovšem stihla na svém instagramovém účtu požádat s humorem sobě vlastním Institut Orlane Praha o nečekanou prosbu.

Gabriela Soukalová v Institut Orlane Praha
Gabriela Soukalová v Institut Orlane Praha

Stálá klientka Institut Orlane Praha, Gabriela Soukalová, 17. listopadu porodila krásnou dceru. Dva dny před porodem stihla navštívit Institut, kde nastávající maminku nalíčili kosmetičky francouzskou kosmetikou Orlane, jež nabízí i dekorativní kosmetiku s jedním velkým bonusem. Orlane, francouzská hi-tech značka, se i v dekorativních produktech zaměřuje na anti-aging složky, které významně působí na pleť během celého dne, tedy i když nosíte make-up.

Přistřihněte mu křidélka, směje se Gabriela Soukalová

„Až vykoukne, snad ocení, jak důkladně jsem se na tu velkou událost jejího narození připravila. Ještě tatínek, aby se šel nechat zastřihnout 😊 V návaznosti na tuto myšlenku si dovolím mít prosbu na naší paní kadeřnici Veroniku Pfeiferovou. Kdyby se mému partnerovi náhodou klubala křidélka na zádech, tak je prosím zastřihněte taky, ideálně při každé návštěvě,“ píše se smajlíky bývalá biatlonistka. Za dva dny už Gabriela Soukalová přivítala na svět holčičku Izabelu Gabrielu.

Gabriela Soukalová se nechává líčit dekorativní kosmetikou Orlane
Gabriela Soukalová se nechává líčit dekorativní kosmetikou Orlane

Sportovkyně, která má ráda kosmetiku

Gabriela Soukalová už během své úspěšné kariéry v biatlonu mezi sportovkyněmi vyčnívala tím, že se na závody líčila. Krásná sportovkyně tedy nenechala nic náhodě ani během těhotenství. Do Institutu Orlane Praha chodí Gabriela nejčastěji ke kadeřnici stejně jako její kolegyně Eva Perkausová.

Podívejte se nejen na dekorativní kosmetiku na e-shopu Orlane.