EXLUZIVNÍ VÁNOČNÍ SETY ORLANE B21 EXTRAORDINAIRE

Luxusní kosmetika francouzské značky ORLANE, je vždy dárkem, kterým uděláte radost. A možná nejen vašim blízkým, ale i sobě. Vánoční nabídkou INSTITUTU ORLANE PRAHA jsou dva speciální sety ORLANE B21 EXTRAORDINAIRE, pleťové anti-aging péče té nejvyšší kvality.

Společnost ORLANE je průkopníkem v boji proti stárnutí a B21 je jejich ikonickou kosmetickou řadou. Působí na dlouhověkost buněk přímo v jejich srdci. Obnovuje jejich energii a základní mechanismy mladé pleti. Zlepšuje konstrukci pleti zevnitř a potlačuje všechny znaky stárnutí.

VÁNOČNÍ SET ORLANE B21 EXTRAORDINARIE

 

Sérum z řady ORLANE B21 Extraordinaire restartuje vaše mládí tím, že viditelně redukuje všechny projevy stárnutí. Lze jej použít jako preventivní kúru v každém věku a pro každý typ pleti. Hlavní aktivní látky: Youth Reset® komplex působí v synergii na hlavní projevy stárnutí. Umožňuje pleti, aby se sama napravovala, a dává buňkám více času na regeneraci, čímž jim zajišťuje dlouhý život. Posouvá buněčné hodiny zpět. Dvacet jedna aminokyselin z kmenových buněk světlého irisu pomáhá obnovit
hustotu, zjemnit a ozdravit pleť.

Pleťový krém z řady ORLANE B21 Extraordinaire (Absolute Youth Cream) proti stárnutí zralé pleti je inovací legendárního krému B21 z roku 1968. Jeho příjemná a výživná textura se na pleti doslova rozplývá. Poslouží jí jako štít proti všem vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Chrání a vyživuje. Podporuje metabolismus, regeneraci a stimuluje produkci “molekul mládí”, kolagenu a elastinu. Napravuje pleť zevnitř a hydratuje.Oživující odličovací mléko ORLANE je velmi jemné a zaručuje perfektní odlíčení pleti a odstranění nečistot. Přitom respektuje přirozený ochranný film pokožky. Rostlinné oleje, které jsou v něm obsažené, jemně odstraňují všechny nečistoty a zanechávají pleť pružnou, jemnou a svěží. Pomáhá odstranit nahromaděné toxiny.

Maska na unavenou pleť ORLANE poskytuje okamžitou biologickou relaxaci pleti a okamžitý a dlouhotrvající vypínací efekt. Pleť je ihned viditelně krásnější a plná energie. Maska odvádí z pleti vodu, a tím eliminuje toxiny a volné radikály. Regeneruje, vyhlazuje, zpevňuje, hydratuje a dokonale rozjasňuje. Pleť bude viditelně odpočatá, pevná a pružná.

Oživující pleťové tonikum ORLANE neobsahuje alkohol a přináší dokonalou revitalizační péči. Osvěžuje a relaxuje pleť. Udržuje přirozené PH pokožky. Odstraňuje zbytky make-upu a tonizuje pleť (uzavírá póry pro ochranu před toxiny). Doplňuje působení Oživující odličovací emulze. Udržuje rovnováhu vody v pleti, zpevňuje a zjemňuje.

ORLANE DÁRKOVÝ SET s pleťovým krémem B21 Extraordinaire

CESTOVNÍ SADA ORLANE B21 EXTRAORDINAIRE

 

Lotion ORLANE B21 Extraordinaire použití před sérem a krémem na odlíčenou a tonizovanou pleť. Zvyšuje průnik aktivních látek do pleti. Dlouhodobě a hloubkově hydratuje a dodává pleti aktivní ingredience. Vaše pleť bude ideálně hydratovaná a revitalizovaná. Stimuluje pleťové buňky a schopnost samonápravy pleti. Zlepšuje texturu. Chrání ji proti stárnutí a vráskám, proti známkám únavy. Dodává okamžitý jas. Zpevňuje pleť zevnitř. Přináší pleti jedinečný komfort.

Sérum z řady ORLANE B21 Extraordinaire restartuje vaše mládí tím, že viditelně redukuje všechny projevy stárnutí. Lze jej použít jako preventivní kúru v každém věku a pro každý typ pleti. Hlavní aktivní látky: Youth Reset® komplex působí v synergii na hlavní projevy stárnutí. Umožňuje pleti, aby se sama napravovala, a dává buňkám více času na regeneraci, čímž jim zajišťuje dlouhý život. Posouvá buněčné hodiny zpět. Dvacet jedna aminokyselin z kmenových buněk světlého irisu pomáhá obnovit hustotu, zjemnit a ozdravit pleť.

Oční krém řady ORLANE B21 Extraordinaire pro restart mládí redukuje všechny projevy stárnutí očního okolí: vrásky, linky, ochablost, mdlý vzhled, otoky a tmavé kruhy. Díky Youth Reset Komplex® resetuje buňky, a tím eliminuje hlavní poruchy špatného fungování pleti, které jsou jako rez na kovu. Obnovuje energii buněk a mechanismus jejich mládí. Zvyšuje hustotu pleti a obnovuje její pevnost. Vtlačuje vrásky dovnitř, rozjasňuje, působí proti otokům a tmavým kruhům.

Pleťový krém z řady ORLANE B21 Extraordinaire (Absolute Youth Cream) proti stárnutí zralé pleti je inovací legendárního krému B21 z roku 1968. Jeho příjemná a výživná textura se na pleti doslova rozplývá. Poslouží jí jako štít proti všem vnějším i
vnitřním nepříznivým vlivům. Chrání a vyživuje. Podporuje metabolismus, regeneraci a stimuluje produkci “molekul mládí”, kolagenu a elastinu. Napravuje pleť zevnitř a hydratuje.

 

Všechny ORLANE produkty jsou k zakoupení v INSTITUTU ORLANE PRAHA, Truhlářská 5, Praha 1.

KONZULTUJTE S NÁMI PŘI NÁKUPU PRODUKTŮ  INSTITUTU ORLANE PRAHA

NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše kosmetičky vám ochotně poradí při výběru produktů.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ