Eva Perkausová se vdala! Novinku odhalila v Institutu Orlane Praha

Moderátorka televizních zpráv na CNN Prima News během živého televizního vysílání odhalila, že se 12. ledna vdala. Více informací o exotické svatbě Evy Perkausové následovalo v reportáži z Institutu Orlane Praha.

Eva Perkausová odhalila novinku o svatbě v Institutu Orlane Praha
Eva Perkausová odhalila novinku o svatbě v Institutu Orlane Praha

Pohledná blondýnka Eva Perkausová prozradila kolegyni a kamarádce Martině Jandové, jak její exotická svatba na ostrově Mauricius vypadala. Perkausová si vzala svého dlouholetého přítele Ivana Hecka, jenž je o dvanáct let mladší než ona.

Svatba moderátorky Evy Perkausové na exotickém Mauriciu

Moderátorka chodí s podnikatelem pět let, na jaře loňského roku se zasnoubili. Utajenou svatbu na Mauriciu pouze se svědky připravovali poměrně dlouho.

„My už jsme to plánovali. Už jsme věděli, když jsme na ten Mauricius letěli, že se tam vezmeme. A museli jsme dopředu vyřizovat různé doklady. Svatba na Mauriciu byla vždy podle mých představ v tom smyslu, že jsem vždycky chtěla mít svatbu v exotice. Někde v zahraničí. Čistě jenom pláž, moře, palmy a ten sen se mi splnil,“ prozradila klientka Institutu Orlane Praha. Perkausová do Institutu dochází roky ke kadeřnici a na manikéru.

Přečtěte si rozhovor:
Eva Perkausová opět v Institutu Orlane Praha:  Člověk je jako znovuzrozený. 

Eva Perkausová se snubním prstýnkem
Eva Perkausová se snubním prstýnkem

Jak se bude Eva Perkausová jmenovat po svatbě?

Jako moderní nevěsta a televizní tvář si tak ke svému příjmení přibrala i příjmení manžela, dnes je tedy Eva Hecko Perkausová. Zatímco Eva vybírala slavnostní ošacení pro svatbu na romantické pláži, na jejím partnerovi byla odpovědnost za snubní prstýnky.

Svatba Evy Perkausové se odehrávala na Mauriciu
archiv Evy Perkausové

„Prstýnky vybíral Ivan. A já jsem ho do poslední chvíle neviděla. On věděl, jakou mám představu, jaký bych si přála. Popisovala jsem mu ho a říkala mu, jak by měl vypadat. A do poslední chvíle jsem ho neviděla. Když jsme následně balili kufry, tak jsem tam ty krabičky s prstýnky viděla a hrozně mě lákalo se do ní podívat, ale vydržela jsem a nepodívala jsem se. Ivan mi nevěřil, ale chtěla jsem být překvapená a překvapená jsem v tu danou chvíli byla, což jsem si přála. Jsem šťastná a už bylo na čase. Měli jsme zrovna 7. ledna výročí páté a 12. ledna jsme se vzali,“ řekla v reportáži pro televizní rubriku SHOWTIME.

I vy se můžete objednat na kosmetiku, do kadeřnictví nebo na manikéru a pedikérů do Institutu Orlane Praha.

Zavolejte nebo napište a sjednejte si termín:

M: +420 725 722 118

T: +420 222 315 300

E: info@orlaneinstitut.cz