EVA PERKAUSOVÁ & ROMAN ŠEBRLE na návštěvě v Institutu Orlane Praha

Příprava vzhledu Evy a Romana jedůsledná a kvalitní. Pravidelná návštěva INSTITUTU ORLANE PRAHA jim dodá nejen potřebný odborný kadeřnickýa kosmetický servis, ale i fyzickou revitalizaci a relaxaci, které následně vytvořípsychickou pohodu a podpoří jejich sebevědomí.

 

Důležitým prvním krokem v péči o Evinu i Romanovu pleť je diagnostika pomocí speciálního přístroje VisioFace. Ten odhalí, na která místa a jakým způsobem je nutné se, při následném kosmetickém ošetření, potřeba zaměřit.

Samotné ošetření pleti v INSTITUTU ORLANE PRAHA poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky s využitím nejnovějších postupů revitalizace pleti:z pokožky se odvádějí toxiny, pleť se čistí, zvlhčuje, zpevňuje, okysličuje, vyživuje, zjemňuje a uvolňuje. Jednotlivé procedury trvají od 60 do120 minuta probíhají v intimním a příjemném prostředí kabin institutu.

Pokud mají klienti málo času, lze během jednoho časového úseku absolvovat až tři vybraná ošetření najednou. V této zcela unikátní službě ALL IN ONE se pak mohou kombinovat, společně s kosmetickým ošetřením, například manikúraa pedikúra.

Konečná fáze, k doladění dokonalého vzhledu, patří vlasům. Kadeřnický část INSTITUTU ORLANE PRAHA se prezentuje ucelenou péčí o vlasy a vlasovou pokožku, vše s podporou kvalitních produktů a špičkovým týmem hairstylistů institutu.

A co se mužů týče, ani oni nemusejí hrát kosmetickém salonu druhé housle. V INSTITUTU ORLANE PRAHA jsou pro pány připravena kosmetická ošetření typu: masáže, manikúra nebo pedikúra. Procedury týkající se vlasů, vousůči obočí jsou prováděny v separovaném intimním prostoru BARBER CORNERUNa úpravu obočí, která vede ke zlepšení a zvýraznění tváře, by pánové také neměli zapomínat. Ta se v institutu provádí buď klasickou metodou, nebo za pomoci speciálního postupu “eyebrow threading“.

 

Objednejte se u našich recepčních, které vám rádi zodpoví všechny vaše otázky a najdou  vhodný čas vaší rezervace.

M: +420 725 722 118 | T: +420 222 315 300 | E: info@orlaneinstitut.cz