Eva Perkausová pro Orlane: Je důležité o sebe pečovat, ale všeho s mírou

Televizní moderátorka Primy Eva Perkausová dochází do Institut Orlane Praha pravidelně na vlasy, nehty, ale i kosmetiku. Ačkoliv tato krásná blondýna platí za českou “sexbombu”, ona nedá dopustit na přirozenost. Uznává, že péče o sebe je důležitá, ale dodává, že je třeba myslet na staré dobré pravidlo “všeho s mírou”. Jaký je její oblíbený kosmetický rituál?

Eva Perkausová
Eva Perkausová v kadeřnictví Institut Orlane Praha

Evo, pečujete o sebe sama, nebo využíváte kosmetické služby?

Nejčastěji chodím na vlasy, nejraději mám kosmetiku, protože je mi nejpříjemnější. Jelikož mám moc ráda, když si mi někdo hraje s obličejem a dělá mi všelijaké masáže. Kromě toho ráda chodím do Institut Orlane na nehty, ze kterých jdu právě teď a jsem strašně nadšená.

Jak často si kosmetiku dopřáváte?

Měla bych častěji, to jsem už řešila s kosmetičkou. Ačkoliv je to moje oblíbená péče, tak chodím opravdu málo. Na kosmetiku se dostanu jednou za půl roku.

Eva Perkausová
Eva Perkausová

Chyběly vám procedury během pandemie?

Procedury mi během pandemie chyběly moc. Člověk si po návštěvě kosmetického salónu připadá jako znovuzrozený. V době, kdy jsme byli všichni schovaní doma a nepečovali jsme o sebe tolik, tak teď si člověk po jakékoliv službě připadá jako nový.

Bez kterého kosmetického přípravku byste se neobešla?

Bez krému na ruce, ten nosím opravdu všude.

Co byste vzkázala ženám, které tvrdí, že péče o sebe je ztrátou času?

Podle mě je důležité o sebe pečovat, ale všeho s mírou. Ani já nejsem ten typ, který by potřeboval sobě věnovat nějakou velmi častou péči, ale já se zkrátka řídím tím, že všeho s mírou. A pokud někdo řekne, že nemá čas, když má třeba malé dítě, tak se vždycky těch pět minut dá někde najít a kolikrát to i stačí.

Co je podle vás v kosmetických rituálech to úplně nejdůležitější?

Správné odlíčení. To je zkrátka ten nejdůležitější krok. Pokud se dámy líčí, tak odlíčení je základní krok k tomu, aby byla pleť hezká. Tělo se přes noc regeneruje, takže než jdeme spát, tak je důležité se odlíčit.

Bylo nějaké období, kdy jste o sebe zapomínala pečovat, například kvůli stresu?

Nic takového jsem asi ještě nezažila. Jak ale říkám, těch pět minut se dá vždycky najít, ať je to maska na vlasy nebo na obličej. A to si myslím, že jednou za čas stačí.

Objednejte se stejně jako Eva Perkausová na luxusní kosmetické služby. V Institut Orlane Praha najdete kadeřnické služby, zajít si můžete i na manikéru a pedikéru nebo vyzkoušet kosmetické služby.

Objednávat se můžete již dnes na tel. č. +420 725 722 118+420 222 315 300, nebo mailu info@orlaneinstitut.cz.