Eva Perkausová opět v Institut Orlane Praha: Člověk je jako znovuzrozený! Na jaké procedury chodí?

Moderátorka televizních zpráv FTV Prima, Eva Perkausová, svůj vzhled svěřuje pravidelně do rukou odborníků v Institut Orlane Praha. Ti provází její dokonalou proměnu z blyštivého pořadu Showtime do seriózních televizních novin.

Eva Perkausová
Eva Perkausová

V kosmetice bych se měla zlepšit

Eva Perkausová se po všech státních opatřeních mohla v květnu konečně vrátit do Institut Orlane Praha, kam dochází do kadeřnictví a kosmetiku. Tentokrát však vyzkoušela novou manikúru. „Nejčastěji chodím na vlasy, ale nejraději mám kosmetiku, protože je mi nejpříjemnější. Jelikož mám moc ráda, když si mi někdo hraje s obličejem a dělá mi všelijaké masáže. Kromě toho ráda chodím do Institut Orlane na nehty, ze kterých jdu právě teď a jsem strašně nadšená,“ říká sedmadvacetiletá kráska.

Vzhledem k jejímu věku a výrazné kráse péči o pleť ještě tolik řešit nemusí. Ačkoliv sama ví, že by se například na kosmetice měla objevovat frekventovaněji. „Měla bych chodit častěji, to jsem už řešila s kosmetičkou. Ačkoliv je to moje oblíbená péče, tak chodím opravdu málo. Na kosmetiku se dostanu jednou za půl roku,“ přiznává.

Eva Perkausová
Eva Perkausová

Člověk si připadá jako znovuzrozený

Z toho, že je ale konečně otevřeno a všichni si můžeme dopřát péči o sebe, má obrovskou radost. „Procedury mi během pandemie moc chyběly. Člověk si po návštěvě kosmetického salónu připadá jako znovuzrozený. V době, kdy jsme byli všichni schovaní doma a nepečovali jsme o sebe tolik, tak teď si člověk po jakékoliv službě připadá jako nový,“ prozradila nadšeně.

Objednávat se na kosmetická ošetření do Institut Orlane Praha můžete na telefonu: +420 222 315 300  nebo e-mailu: info@orlaneinstitut.cz .

Novinky o francouzské hi-tech kosmetice Orlane se dozvíte tady

Sledujte Orlane také na Instagramu!