EFEKTNÍ SPOJENÍ ORLANE CRÈME ROYAL BEAUTÈ SUBLIME & ORLANE make-up

Plesová sezona se hlásí o slovo a na líčení pro společenské události je vždy dobré se připravit a vybavit se kvalitní kosmetikou, se kterou můžete zazářit. INSTITUT ORLANE PRAHA přichází s nabídkou použití kombinace dvou přípravků značky ORLANE, francouzské luxusní anti-aging kosmetiky, které budou pracovat nejen na vyzdvižení vaší krásy, ale zároveň budou o vaši pleť i pečovat.

Díky zářivému lesku ze 24 karátového zlata a bohatému složení vitamínů a minerálů z mateří kašičky koncentrovaných v masce ORLANE CRÈME ROYAL BEAUTÈ SUBLIME lze následným smícháním s vybraným ORLANE make-upem dosáhnout jedinečného podkladu, který má pečující protistárnoucí účinky a současně dodává vaší pokožce efektní zlatavý nádech.

Spojení masky ORLANE CRÈME ROYAL BEAUTÈ SUBLIME a ORLANE make-upu je vhodné – v zimním období, vaši pleť rozjasní a poskytne jí potřebnou ochranu, – ale i v létě, kdy s tmavším odstínem make-upu lze vytvořit krásný pleťový bronzing.

V INSTITUTU ORLANE PRAHA bude kombinace ORLANE CRÈME ROYAL BEAUTÈ SUBLIME a ORLANE make-upu do konce února 2020 aplikována zdarma při každém kosmetickém ošetření a líčení.

Produkty lze koupit i samostatně. Pro doporučení vhodného množství smíchání obou produktů pro potřebný efekt, je nutné se informovat u personálu INSTITUTU ORLANE PRAHA.

ORLANE CRÈME ROYAL BEAUTÈ SUBLIME vaši pleť, díky mimořádným účinkům mateří kašičky a 24 karátového zlata, rozjasní a navíc jí dodá speciální zlatavou barvu. Mateří kašička je jako opravdový elixír mládí. Revitalizuje, dodává pleti energii, stimuluje buněčnou energii, sjednocuje odstín pleti a dodává jí rovnováhu. 24 karátové zlato má mimořádné účinky proti stárnutí. ORLANE používá zlato v koloidní formě (tzv. zlatá voda), díky čemuž je ještě silnější a jeho stopové prvky se skvěle vstřebávají do pleti.

ORLANE SUNGLOW make-up přináší pokožce sjednocující, přirozený a čistý vzhled, který vydrží celý den a má rovněž ochraňující účinky.

ORLANE CRÈME ROYAL BEAUTÈ SUBLIME
ORLANE CRÈME ROYAL BEAUTÈ SUBLIME
Cena: 5370 Kč/100 ml

 

ORLANE TEKUTÝ MAKE-UP SUNGLOW SPF 30
ORLANE TEKUTÝ MAKE-UP SUNGLOW SPF 30
Cena: 890 Kč/30 ml: k dispozici ve třech odstínech

ORLANE, znamená krásu, dokonalou svěže a mladě vypadající pleť, ale také relaxaci a odpočinek. Exkluzivní ošetření pleti odbornými technikami s efektivním přístupem poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky jedinečnou stimulací určených partií. Ošetření trvají od 60 do 120 minut a speciální přístroje, které si při nich používají, pomohou zlepšit a prodloužit výsledný efekt.
INSTITUT ORLANE PRAHA nachází inspiraci v péči o krásu u svého francouzského protějšku, INSTITUTU ORLANE v Paříži. Poskytuje jedinečné pleťové a tělové rituály, které přináší nejenom relaxaci, ale i regeneraci a obnovení přirozených funkcí pokožky. Jednotlivé kroky ošetření jsou navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo maximálního efektu. Při ošetřeních se také používají kosmetické přístroje, například radiofrekvence, které ještě zlepšují kvalitu péče. Zcela unikátní je v INSTITUTU ORLANE PRAHA služba ALL IN ONE. Exkluzivně je také v nabídce institutu procedura B21 EXTRAORDINAIRE FACIAL a jako jediný salon v České republice nabízí INSTITUT ORLANE PRAHA ošetření ROYAL, při němž se používají produkty obsahující 24 karátové zlato.
INSTITUT ORLANE PRAHA nabízí rovněž kompletní nabídku produktů péče ORLANE PARIS. Protože, aby byl výsledný efekt po ošetření viditelný co nejdéle, je nutné, pokračovat v účinné péči také doma.

Každé ošetření pleti obličeje nebo těla vyžaduje jinou denní dobu vhodnou pro její aplikaci.

KONZULTUJTE S NÁMI VHODNÝ TERMÍN OŠETŘENÍ
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně odpoví na vaše dotazy a následně pro vás rezervuje dohodnutý termín.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ