DVOJITÝ PEELING S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

JARNÍ DETOX PRO VAŠI PLEŤ

ORLANE, znamená krásu, dokonalou svěže a mladě vypadající pleť, nádhernou záplavu zářících a zdravých vlasů, ale také relaxace a odpočinek. Exkluzivní ošetření pleti odbornými technikami se efektivním přístupem garantuje pouze značka ORLANE. Poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky jedinečnou stimulací obličejových partií. Ošetření se skládají z hodinových seancí manuálních technik a ošetření pomocí speciálních přístrojů, které zlepšují a prodlužují výsledný efekt. Speciální procedurou nabízenou v INSTITUTU ORLANE PRAHA pro jarní období je dvojitý peeling s esenciálními oleji. Toto ošetření se využívá k odstranění odumřelých kožních buněk a kombinuje hydratační masážní techniku a intenzivní hydrataci k dosažení nádherné, jemné a hedvábné pokožky. Doba procedury je 75 minut.

A výsledek?

Vaše pokožka bude obnovená, detoxikovaná, odvodněná a na dotek jemná a sametová.

orlane0315_x_b

Produkty značky ORLANE, které se při této proceduře používají specialisté INSTITUTU ORLANE PRAHA jsou: Institute Double Grain Scrub – multi-aktivní peeling pro jemnou, sjednocenou a čistou pokožku a Aquasvelte peeling s obsahem mořské soli a tonizujícím, stimulujícím esenciálním olejem ze zázvoru pro splnění dvojitého účinku: obnovující peeling a detoxikační ošetření proti zadržování vody.

 

 

IVANA ZACHOVÁ, ředitelka INSTITUTU ORLANE PRAHA, dodává: „Pozvánkou k vaší revitalizaci a relaxaci jsou jednoznačně všechna naše tělová ošetření ORLANE. Jsme velmi rádi, že se můžeme našim klientům prezentovat exkluzivními procedurami renomované značky ORLANE, které jsou v nabídce pouze v INSTITUTU ORLANE v Paříži a u nás, v INSTITUTU ORLANE PRAHA.“

DOJITÝ PEELING S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

Objednejte se u našich recepčních, které vám rádi zodpoví všechny vaše otázky a najdou  vhodný čas vaší rezervace.

M: +420 725 722 118 | T: +420 222 315 300 | E: info@orlaneinstitut.cz