Duben v Institut Orlane Praha: Nové barber služby, ale i dokonalá blond

Jaro přichází s velkou pompou a energie nových začátků prostupuje celou atmosférou. Nejinak tomu je i v Orlane Institut Praha, kam se ženy všech věkových kategorií, pánové, ale i děti vydávají, aby se cítili o něco krásnější a spokojenější.

Orlane Institut Praha nabízí luxusní kosmetickou péči pro všechny. Gender v kosmetice nehledejte, na kosmetické ošetření dochází nejen ženy, ale i muži jako je například Petr Vágner, který moderuje sportovní zprávy na kanálu CNN Prima News.
Ten si díky kosmetice Orlane a radě zkušených beatucians, dokonce zbavil nevypočitatelné peroroální dermatitidy. Do Institutu Orlane v dubnu však zavítal hlavně kvůli udržení svého účesu.

Nové barber služby v Institut Orlane Praha

Do týmů hairstylistů se před několika týdny připojil i sympatický barber Ben, který se stará o vlasy a fousy klientů. Ben je zkušený barber expert, v poslední době se mu do rukou svěřil i moderátor pořadu SHOWTIME Immanuel Adenubi.

Luxusní kosmetická péče pro televizní hvězdu reality showKristal ShineNa kosmetice v Institutu se objevila i lifestylová influencerka a účastnice populární reality show Like House. Kristal Shine má dokonalou pleť, protože se o ní pravidelně stará.
A v nedávné době se stala i influence tváří televizní pro ženy Prima LOVE.

Krásné vlasy a nehty

Příchod jara je znát i na jiných službách v Orlane Institut Praha. Zesvětlujeme, hlásí kadeřnice, ale i manikérky. Zatímco jsme se všichni v zimních měsících zahalovali do tmavších odstínů, bující jaro nás ovlivňuje i v barvách, které si vybíráme. Dokonalá blond je prací Barbary Černé.
Zatímco delší nehty v přirozeném odstínu, které dokážou opticky prodloužit prsty, vytvořila klientce manikérka Štěpánka.

Všechny novinky můžete sledovat na instagramovém účtu Orlane Institut Praha.