Dosáhněte štíhlejší postavy a krásnějších obličejových kontur

S vysoce účinnou NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCí ENDERMOLOGIE® BODY & ENDERMOLOGIE® FACE OMLAZENÍ TVÁŘE A DEKOLTU je dosáhnout vysněné postavy i obličejových kontur ještě snadnější.

Jak zhubnout a získat dokonalejší postavu? Snadná odpověď neexistuje. Je jasné, že zdravá strava a pohyb jsou prověřenými základy, jak tohoto cíle dosáhnout. Nicméně zcela zásadním pomocníkem na vaší cestě k vysněným křivkám může být neinvazivní liposukce ENDERMOLOGIE® BODY.

ENDERMOLOGIE® BODY vychází z principu fyzioterapeutických praktik, je neinvazivní a příjemná. LPG přístroj během jednoho ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém velmi efektivně. Metodou ENDERMOLOGIE® se prokazatelně aktivuje lipolýza (štěpení tuků o 70 %) a současně se obnovuje činnost fibroblastů (buňky mládí), kůži se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo pro přirozený anti-aging. ENDERMOLOGIE® nabízí efektivní a bezbolestný způsob léčby celulitidy, zpevnění a modelaci těla, odstraňování tuku v problémových partiích, lymfatické masáže a další ošetření „na míru“ zákazníka.

JAK BIOSTIMULAČNÍ METODA ENDERMOLOGIE® BODY FUNGUJE?

Jde o unikátní patentovanou metodu, která je schopna odbourávat rezistentní tuk odolný vůči fyzickému cvičení a dietám. Díky ní je možné uvolnit i tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani liposukcí.
– aktivuje tukové buňky skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků)
– zpevňuje pokožku, rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin
– zabere na místech, kde cvičení ani dieta nestačí. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku
– je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro problematická místa. Pomáhá tam, kde se usazuje tuk a ochabuje pokožka
– aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky). Tím dojde k zeštíhlení, zpevnění a vytvarování postavy na určených partiích
– je lokalizované ošetření, které se provádí výhradně patentovanými přístroji LPG

ENDERMOLOGIE® FACE: SKUTEČNÉ FITNESS VAŠÍ PLETI

Pokud toužíte zbavit se vrásek a povadlé pleti, díky ošetření ENDERMOLOGIE® FACE dodáte vaší tváři a dekoltu po pevnost a elasticitu. Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a přináší příjemným, bezpečným a efektivním způsobem vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost.

ENDERMOLOGIE® FACE – cílená biostimulace jemné pleti (partie obličeje a dekoltu) pomocí speciální Ergolift hlavice aktivuje přirozenou tvorbu základních látek pro omlazení. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí, a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává pleť dlouhodobě zářivou a jasnou. Viditelný efekt nastává již po jednom ošetření.

INSTITUT ORLANE PRAHA exkluzivně provádí ošetření ENDERMOLOGIE® BODY & FACE s inovativním LPG přístrojem poslední generace Cellu M6® ALLIANCE LAB SPA, který je pro lepší komfort integrovaný do designového lehátka.

LPG přístroj Cellu M6® ALLIANCE LAB SPA aktivuje kožní buňky a obnovuje jejich činnost jedinečnou patentovanou biostimulační metodou ENDERMOLOGIE® BODY a ENDERMOLOGIE® FACE (unikátní patentovaná metoda stimulace pokožky). Vše je rovněž podpořeno relaxační péčí.

Patentovaná biostimulační technika LPG ENDERMOLOGIE® se využívá v odborné terapii již 33 let, stále se vyvíjí ve spolupráci s nejlepšími světovými specialisty oborů fyzioterapie, dermatologie a estetické medicíny.

Výsledky LPG ENDERMOLOGIE® byly prokázány 148 odbornými studiemi
(www.lpgmedical.com).

Ošetření ENDERMOLOGIE® BODY & FACE se provádí ve specializovaném pracovišti ORLANE PRAHA na adrese Truhlářská 12, Praha 1.

On-line prodej všech ORLANE produktů na eshop.orlanecz.com.

Více informací najdete na www.orlanecz.com

NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ

Sledujte ORLANE_CZ_SK na Facebooku a Instagramu.

One Reply to “Dosáhněte štíhlejší postavy a krásnějších obličejových kontur”

Comments are closed.