Dokonalé vánoční dárky Orlane pro maminku, kamarádku nebo sestru

Stres nechte za dveřmi a podívejte se, jak snadno ulovit vánoční dárek pro milovanou maminku, kamarádku nebo sestru. Ty nejmilovanější ženy si musíme hýčkat. Proč jim tedy nenabídnout kousek luxusu v podobě francouzské hi-tech kosmetiky Orlane. Možná je to něco, co by si ony samy nedopřály…

Pečovat o sebe je jeden z nejdůležitějších kroků k sebelásce. To českým ženám čas od času chybí. Naše blízké by tak nejraději obdarovávaly všechny ostatní, na sebe ale často zapomínají. O tom mluvila v rozhovoru pro Orlane i Dana Morávková.

Dana Morávková v Institutu Orlane Praha

„Každá žena si to zaslouží, protože každá žena je jedinečná. Pokud se nechá ráda hýčkat, pokud si chce ten čas pro sebe udělat, tak by to určitě měla udělat. Neměla by to odkládat na potom, až bude čas, až budou děti velké…Jsou ženy, které z nějakého důvodu nechtějí, ale pokud po tom žena touží, tak by to měla udělat,“ říká herečka, která dochází pravidelně na kosmetické procedury do Institut Orlane Praha.

 Jaké dárky pořídit svým blízkým ženám?

Proč tedy nerozmazlit svou maminku, sestru či kamarádku dokonalou kosmetikou? Luxusní kosmetika Orlane dokonce nabízí dárková balení, když s Orlane začínáte. Novinkou na světovém trhu je dárkový set Hydraline. Je to dokonalý dárek pro někoho, kdo trpí na vysušenou pleť a jen tak něco mu už zkrátka nezabírá.

Dárkový set Hydraline
Dárkový set Hydraline

Pokud chcete pod stromeček darovat luxusní klasiku, nejlepší volbou bude slavná řada B21. Dárkový set s B21 Extraordinaire Sérum a taštičkou přinese luxus pod každý stromeček. B21 je expertem na přivolání mládí. Resetuje buňky a dokáže bojovat proti všem známkám stárnutí.

Konturovací krém na paže může vyhrát i u vás

Orlane představilo produkt, který nalejdete u málokteré značky. Konturovací krém na paže dokonce zvítězil v nadnárodní soutěži Cosmopolitan Beauty Awards 2021. 3. místo v Cosmopolitan Beauty Awards 2021

Cosmopolitan nechává rozhodovat čtenářky a čtenáře o tom, s jakými kosmetickými produkty mají ty nejlepší zkušenosti. Konturovací krém na paže Orlane se umístil na třetím místě. Není čas ho zkusit?

Koncentráty v novém balení a za lepší cenu

Výhodným nákupem se ale může stát úplná novinka francouzské kosmetiky s dlouhou historií. Orlane nedávno exkluzivně do Čech dovezla slavné koncentráty Supradose. V novém balení, za lepší cenu a s praktickým kapátkem.

V každé kapce koncentrátu Supradose najdete minimálně 0,2 mg čisté aktivní látky, která přinese výsledky rychleji než sérum či krém, proto jsou koncentráty tak oblíbené. Dokážou aktivně a přesně cílit na neduh, který nás momentálně trápí. Supradose můžete koupit na e-shopu Orlane.

Stále si nejste jistí, co vybrat k Vánocům? Jděte na to jednoduše

A pokud to stále není ono a vy absolutně netušíte, není nic lepšího, než nechat volbu přímo na obdarované.

Vánoční voucher na kosmetické ošetření
Voucher na kosmetické ošetření v Institut Orlane Praha

K takovým vánočním darům patří oblíbené vouchery nejen na různé kosmetické procedury v Institut Orlane Praha, ale samozřejmě i na kosmetické přípravky.

Kosmetiku můžete pořídit na e-shopu Orlane nebo v kamenné prodejně Institut Orlane Praha