Dana Morávková v Institut Orlane Praha: Pleť je vizitka každé herečky

Dana Morávková je krásná herečka, která zastavila čas. Za její dobrou pletí prý mohou geny po rodičích, ale také svědomitá péče majitelky. Ačkoliv Dana na své první kosmetice v Institut Orlane Praha přiznala, že na kosmetiku chodí nepravidelně.

Dana Morávková
Dana Morávková

Rok 2020 se všemi pravidelnými návštěvami kosmetické péče samozřejmě zamával. Když se tedy podle vládních opatření mohl v květnu otevřít kosmetický Institut Orlane, Dana Morávková nezaváhala a zamluvila si jedno luxusní kosmetické ošetření.

Moc jsem se těšila, protože jsem pozvánku do Institut Orlane Praha dostala na prezentaci nového krému, což bylo na konci září roku 2020. Ale přišla další vlna koronaviru, vše se zkomplikovalo, tak jsem mohla přijít opravdu až dnes. Jsem nadšená a budu se vracet,“ přiznala herečka.

Kosmetické ošetření v Institut Orlane Praha
Kosmetické ošetření v Institut Orlane Praha

Na kosmetiku pravidelně nepravidelně

Herečka ráda zkouší novou kosmetiku a kosmetické služby. Dana Morávková si vyzkoušela luxusní dvouhodinové kosmetické ošetření v Institut Orlane Praha. „Nesleduji úplně novinky, ale na druhou stranu, když mi něco poradí například kosmetička, tak ji poslechnu. Sylva je strašně šikovná, jsem šťastná, že si mě vzala,“ říká o kosmetické proceduře, kde beautician pracují zásadně s luxusními kosmetickými produkty francouzské značky Orlane.

Dana Morávková
Dana Morávková před Institut Orlane Praha

Kosmetika v Orlane

Kosmetická ošetření Orlane zahrnují nejnovější postupy revitalizace pleti: odvádějí toxiny z pokožky, čistí, zvlhčují, zpevňují, okysličují, vyživují, zjemňují a uvolňují pleť, a tím optimalizují poslední vědecké inovace našich zkrášlujících produktů. Všechna ORLANE ošetření se nyní skládají i ze speciální masáže B21 za použití séra B21 Extraordinaire.

Pleť je pro Danu Morávkovou vizitka

Maminka syna a úspěšná herečka ale s humorem přiznává, že na kosmetiku chodí pravidelně nepravidelně, může za to hlavně její pracovní vytížení. „Já si vždycky říkám, že budu chodit pravidelně, ale pak chodím nepravidelně. Na druhou stranu si za to pravidelně nadávám,“ směje se. Na druhou stranu dodává, že péče o pleť je pro ni zásadní. „Každá herečka vám potvrdí, že pleť je naše vizitka. Zaplaťpánbůh jsem zdědila po rodičích dobrou pleť a mám dobré geny. Často nás líčí, takže pro každou herečku je hodně důležité odlíčení. Ani při sebevětší únavě bych nešla spát neodlíčená,“ prozradila.

Dana Morávková
Dana Morávková

Blondýna jen v televizi

Danu Morávkovou už dlouho známe jako brunetu, měla někdy chuť se v osobním životě změnit kompletně image? Během role v Princezně Husopace nebo ve slavném televizním seriálu Velmi křehké vztahy ji mohli diváci vidět jako blondýnu. V osobním životě se ale do razantních změn nehrne, nemá totiž proč. „Mám pocit, že v normálním životě to dělají hlavně ženy, které změní partnera, ale já jsem pětadvacet let se svým manželem (klavírista a skladatel Petr Malásek, pozn. red.), takže já ty změny dělám jen kvůli práci,“ říká. Institut Orlane Praha se bude těšit na další návštěvu!

I vy se můžete objednat na kosmetické ošetření v Institut Orlane Praha. Každá procedura nabízí uvolňující a příjemně strávené chvíle v luxusním prostředí s dokonale provedeným ošetřením pleti v trvání od 30 do 90 minut.

Objednejte se na telefonní číslo:  +420 725 722 118+420 222 315 300, nebo e-mailem info@orlaneinstitut.cz.