Dana Morávková oslavila pětadvacet let od zasnoubení: Po kadeřnici mě manžel jednou nepoznal

Herečka a choreografka Dana Morávková pravidelně navštěvuje Institut Orlane Praha. Nejčastěji zajde na kosmetiku nebo na nehty. Takže i 1. října byla na místě, když Institut oslavil čtyři roky úspěšné existence. „Starají se tu o mne jako o vlastní,“ říká herečka.

Dana Morávková a manžel
Dana Morávková a manžel na natáčení Půlnoční zpovědi

Krásná Dana Morávková nedávno také slavila životní jubileum, na její pleti to ale rozhodně nepoznáte. O svou pleť se stará zodpovědně, jak sama říká, je schopná se odlíčit klidně i během noci. Herečka dochází na kosmetiku do Institutu Orlane a samozřejmě používá krémy.

Před pětadvaceti lety se zasnoubila se svým manželem klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem. Jak potvrdila pro Orlane, ke změně vzhledu tedy vždy potřebovala impuls kvůli práci, rozhodně ne kvůli nefungujícímu partnerství.

Dan
Dana Morávková v Institutu Orlane Praha  

Proměna Dany Morávkové
Za její největší proměnu může televizní fenomén Rodinná pouta. Kvůli slavnému seriálu se musela proměnit z brunety na blondýnu a následně zase zpět. Proměna byla tak dokonalá, že ji manžel Petr Malásek ve dveřích zkrátka vůbec nepoznal.

„Dokonce si pamatuji, že když jsem procházela proměnou na Andreu z Rodinných pout, z té něžné blondýnky jsem se měnila na černovlasou dračici a měla jsem odbarvené a ostříhané vlasy, tak mě měl manžel vyzvednout v kadeřnictví. Pozdravila jsem ho a on mi řekl dobrý den. Vůbec mě nepoznal.“

Dana Morávkov
Dana Morávková v Institutu Orlane Praha

Ženy se líčí kvůli sobě

Dana Morávková pro Orlane prozradila i svou teorii o stereotypu, jenž mluví o tom, že ženy se o sebe starají hlavně kvůli mužům. „Ženy se líčí kvůli sobě. A myslím si, že ženy hodně dbají na svůj vzhled kvůli jiným ženám. Opravdu by se mi nestalo, že by mi manžel řekl, tahle rtěnka je na tobě hezčí,“ směje se Dana Morávková. Herečka se nedávno potkala s manželem i na pracovním projektu s názvem Půlnoční zpověď, kde hraje.

 

I vy se můžete objednat na luxusní kosmetiku, manikúru nebo do kadeřnictví v Institut Orlane Praha.

M: +420 725 722 118

T: +420 222 315 300

E: info@orlaneinstitut.cz

Novinky sledujte i na Instagramu!