Dana Morávková exkluzivně pro Orlane: Na kosmetiku chodím pravidelně nepravidelně

Herečka Dana Morávková slaví padesáté narozeniny a rozhodně na to nevypadá. Říká, že za to mohou geny, ale také dobrá péče o pleť. Pohledná brunetka používá francouzskou hi-tech kosmetiku Orlane a ráda si zajde i na luxusní kosmetické ošetření. My jsme se s ní potkali po ošetření v Institut Orlane Praha a zeptali se jí na pár otázek. Jak se úspěšná herečka a choreografka stará o svou pleť?

Dana Morávková
Dana Morávková před Institut Orlane Praha

Jak se vám líbilo kosmetické ošetření?

Moc jsem se těšila, protože jsem pozvánku do Institut Orlane Praha dostala na prezentaci nového krému, což bylo na konci září roku 2020. Ale přišla další vlna koronaviru, vše se zkomplikovalo, tak jsem mohla přijít opravdu až dnes. Jsem nadšená a budu se vracet.

Proč by se měla žena rozmazlovat kosmetickou péčí?

„Každá žena si to zaslouží, protože každá žena je jedinečná. Pokud se nechá ráda hýčkat, pokud si chce ten čas pro sebe udělat, tak by to určitě měla udělat. Neměla by to odkládat na potom, až bude čas, až budou děti velké…Jsou ženy, které z nějakého důvodu nechtějí, ale pokud po tom žena touží, tak by to měla udělat.

Chodíte často na kosmetiku, když můžete?

Když můžu, tak ano. Kvůli této situaci jsem ale dlouho nebyla a chyběla mi nejenom kosmetika a samozřejmě péče o vlasy, ale chyběly mi i třeba sportovní masáže, které pomáhají nám všem, aby nás nebolela záda.

Dana Morávková
Dana Morávková

Jste ten typ, co chodí na kosmetiku pravidelně?

Já si vždycky říkám, že budu chodit pravidelně, ale pak chodím nepravidelně. Na druhou stranu si za to pravidelně nadávám (smích).

Co je ve vaší kosmetické rutině nejdůležitější krok?

Není to denní rutina. Každá herečka vám potvrdí, že pleť je naše vizitka. Zaplaťpánbůh jsem zdědila po rodičích dobrou pleť a mám dobré geny. Často nás líčí, takže pro každou herečku je hodně důležité odlíčení. Ani při sebevětší únavě bych nešla spát neodlíčená.

Baví vás kosmetické vychytávky, sledujete trendy?

Nesleduji úplně novinky, ale na druhou stranu, když mi něco poradí například kosmetička, tak ji poslechnu. Sylva je strašně šikovná, jsem šťastná, že si mě vzala.

Sledujte kosmetické novinky na webu Orlane.

Nakupujte kosmetické přípravky na e-shop Orlane.

Toužíte po kadeřnických službách, manikúře nebo luxusním kosmetickém ošetření? Zavítejte stejně jako Dana Morávková do Institut Orlane Praha!