Blog: Zkratky nemají smysl

Všechny toužíme být dokonalé. Štíhlé, pevné, mladistvě vypadající. Proč? Protože trendy nám to tak diktují. Ovšem faktem je, že nejvíc se vyplatí pravidelnost, pravdivost a upřímnost k sobě samé.

Nejen s figurou a její rychlou přípravou do plavek, například, si nemá cenu zahrávat. K čemu taky, když každý způsob, jak zrychlit a obejít něco, co dlouhodobě funguje, veden nejen k jojo efektu, ale také k tomu, že nebudete vypadat skvěle, jak byste si možná přála, ale zkrátka unaveně. Důležité je sestavit si plán životního stylu, který se skládá ze zdravé stravy, dostatku vyváženého pohybu a také perfektní péče o pleť. Jedno bez druhého nemůže fungovat a ve finále můžete trávit hodiny denně ve fitku, ale když si nenajdete krém na obličej, který dodá epidermis potřebné živiny, budete se sice chlubit dokonalou postavou, ale rozhodně ne perfektním obličejem. Váš výkon ve fitku vám bude naopak přidávat roky v obličeji.

A když nebudete jíst zdravě, bude to úplně to samé. Tedy vaše tvář bude například z přemíry cukrů šedá a povadlá. Jakmile nebudete tělu dávat dostatek mikronutrientů, nepomůže vám žádné cvičení k tomu, abyste zkrátka vypadala skvěle.

Důležité je, podle výše uvedeného, tedy co?

Být v rovnováze. Jídelníček si s přibývajícími roky zdravý jistě sestavit umíte, dokonce takový, na kterém si pochutnáte a bude i plný výživných látek, které vás omlazují zevnitř. Tedy například avokáda, kyseliny listové, karotenoidů a dalších…

Cvičení si volte takové, které vám dělá radost, tipem může být například to, že pokud chcete dlouhé a silné svaly, věnujte se józe, případně plavání. Pravidelně. Pokud jste orientovaná na břišní svaly a celkově muskulaturu, pak rozhodně běhejte, věnujte se kardiu a dalším variantám pohybu.

A to nejlepší na konec. Vaše tvář potřebuje přípravky z řady B21, které jsou přesně tím koktejlem látek, které omlazují, vyživují a mají trvalý vliv na vaši epidermis. Podstata této luxusní receptury spočívá v objevení nové, zcela výjimečné přísady. A tou je Chios Crystal Oil, který se získává z krystalků – neboli „slz“ – produkovaných stromy, jež rostou pouze na řeckém ostrově Chios. Látka, která se pyšní mimořádnou schopností stimulovat syntézu proteinu mládí, byla objevena teprve nedávno, během výzkumů prováděných na genetice stoletých lidí, a je známa pod názvem Klotho (což je odvozeno od jména řecké bohyně osudu, jejímž úkolem bylo „spřádat nit života“). Zvýšením produkce proteinu Klotho dochází k obnově samoregenerační schopnosti epidermálních buněk a jejich mladistvé vitality. Chios Crystal Oil navíc dokáže zlepšit biologickou prostupnost a účinnost 21 aminokyselin obsažených v komplexu B21.

Receptura použitá v B21 Crème Renaissance přináší celou řadu mimořádně účinných látek z lůna přírody, které se spolupodílí na celkovém omlazení všech vrstev pokožky.

Komplex B21 se skládá z 21 esenciálních aminokyselin: patentovaná biotechnologie nám umožňuje extrahovat 21 aminokyselin z kmenových buněk irisu bledého, které jsou nepostradatelné pro regeneraci pokožky. Ty také aktivují tvorbu kolagenu a elastinu, jež jsou zase nezbytné pro obnovení struktury a hustoty pokožky, její tonizaci a vyhlazení vrásek.

Modrý safír: jemný prášek získaný drcením tohoto drahokamu, bohatého na stopové prvky, posiluje antioxidační funkci pokožky, a chrání ji tak před negativními vlivy stresu.

Zkombinujte tři základní pilíře pro svou krásu a užívejte si jedinečných výsledků. Poctivých a takových, které vás budou těšit dlouhodobě. Bez zkratek.