Blog: Zima nás nepřemůže

Nevím, jak vy, ale já na konci února už jen dodýchávám. S pocitem, že zima už je dlouhá, jaro v nedohlednu… Jak si zvednout náladu a udělat si i pošmourné dny krásnější?

Podle psychologů je právě přelom zimy a jara tím nejsložitějším obdobím pro lidskou psychiku. Když se totiž například v prosinci těšíte na Vánoce, pracujete ještě se sluneční zásobou, kterou jste si užila v létě. A i když se chcete v dnešních dnech těšit na jaro – dokonce ani na to už vám nezbývá energie. Protože za sebou máte zkrátka mnoho zimních a chladných dní, které vám vaše akumulační baterie do zásoby nenabijí, naopak je zdatně vyčerpávají.

Přitom stačí tak málo, abyste se cítila lépe. Tedy například můžete sáhnout po kvalitnější stravě a dopovat se vitamíny. Také se můžete věnovat sama sobě, nechat se rozmazlovat a hýčkat, pořídit si krém, po kterém už dlouho toužíte.

Já mám jasno. Vždy na přelomu zimy a jara potřebuju Antifatigue Mask, protože pleť dostává dost zabrat a nechci vypadat jako zombík. Díky jejímu složení naboostuju pleť, takže vypadá, jako bych se právě vrátila z dovolené, o které si už několik let nechávám jen zdát. Také miluji Supradose koncentrát s vitamínem C. Ten účinně revitalizuje unavenou pleť. Vitamin C je cenným zdrojem energie pro tělo i pokožku, má schopnost podpořit a zvýšit energetický metabolismus. Dalšími jeho přínosy jsou antioxidační účinky, schopnost rozzářit povadlou pleť a eliminovat nežádoucí pigmentaci. Tento koncentrát je nejlepší aplikovat ráno. Výborně poslouží jako prevence, regenerační kúra v zimě, při změně ročního období či při rekonvalescenci. Výše uvedené je tedy dokladem toho, že jsem si přípravek pro jarní pleť vybrala správně.

V neposlední řadě vždy v tomto období nasazuji do svého arzenálu Orlane Body zpevňující emulzi na tělo a prsa. Proč? Protože se pomalu dostávám k výměně roláků a svetrů za halenky s výstřihem do V. A chci předvést – že mám čím se chlubit. A proč právě tenhle přípravek? Emulze navrací pokožce pružnost a pevnost. Stimulací buněčné energie vyhlazuje, zpevňuje a regeneruje. Pokožku hloubkově hydratuje. Její jemná textura nezanechává mastný film ani skvrny. Luxusní francouzská kosmetika značky Orlane splňuje již více než 60 let díky svým špičkovým produktům proti stárnutí očekávání i těch nejnáročnějších žen. Vedle vysoce účinných pleťových výrobků poskytuje také exkluzivní řadu péče o tělo.

Viz výše uvedené, já budu na jaro připravená. A navíc se nebudu trápit pohledem do zrcadla, že jsem stará, unavená a ošklivá. Tyto přípravky mi nedovolí, abych si něco takového, byť jen náznakem, myslela.

A víte, jak to je. Když se cítíte krásná, jste krásná. Takže jaké pomocníky si pro přechodné období pozvete do své koupelny vy?