Blog: Žebříčky oblíbenosti

…miluju je odjakživa a aplikovat se dají ve všech činnostech lidského života. Vy si ty svoje ještě nesestavujete?

Jediná oblast života, kde mám naprosto jasno, je ta, že nejstarší dceru miluji za všech nejstarších dcer na světě nejvíc – a vždycky to tak bude. Prostřední dceru miluji nejvíc ze všech prostředních dcer na světě – a vždy to tak bude. A benjamínek vede světový žebříček benjamínků. A tak to bude vždy.

Jinak jsem značně přelétavá, ale mám ráda ve věcech jasno. Takže mám raději cestu na chalupu přes Unhošť než po dálnici, stejně tak si dokážu vybrat, jestli jako ranní nápoj vede čaj či káva. První místo žebříčku oblíbenosti barev vede bílá a černá, v závěsu je šedá, a teprve na další příčce se pere červená s námořnickou modrou.

Tenisky vedou nad jehlami, ale nebylo tomu tak vždy. Stejně tak brambory nad knedlíky, a ani tohle pořadí není dáno odjakživa, musela jsem se k němu projíst.

Pokračovat bych mohla dál a dál. Proč ale toto píšu? Nevím, jestli jste si všimla, ale na stránkách orlaneinstitut.cz v sekci e-shop vždy najdete přehled nejprodávanějších produktů této značky. I když jsem v oblasti kosmetických produktů poměrně přelétavá, ráda vidím své oblíbené produkty, které mi zdobí toaletní stolek, také na žebříčku vítězů. Proč tomu tak je? Protože jsou nejlepší. Pravdou je, že v létě dochází k mírné změně oproti zimě, některé produkty jsou pro mě stále stejnou srdcovkou. Bez ohledu na roční období. Proč tomu tak je?

Díky mnohaletým odborným farmaceutickým výzkumům, které Orlane neustále provádí, je zřejmé, že vítězným by mohl být kterýkoli produkt z portfolia značky. Přesto jsem si našla své lásky. Jsou to: klasika B21 – sérum, Hydralane SOS Double hydratační krém, který zpevňuje kontury díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové, a v neposlední řadě je velice oblíbená Orlane Body SOS zeštíhlující péče. Ale tu asi miluju nejen já, protože kdyby tomu tak bylo, nevedly by tyto přípravky žebříček nejprodávanějších produktů značky.

Mimochodem, zjistila jsem, že čím starší jsem, tím spíš moje vnitřní žebříčky akcentují kvalitu. Před kvantitou a módností. Ve dvaceti letech vedla můj interní žebříček nesplněných snů luxusní kabelka. Ta se teď propadla do ztracena – třeba to bude tím, že jsem si sen už splnila a zjistila, že zase taková hitparáda to nebyla, místo toho je na prvním místě něco úplně jiného. Poměrně intimního, takže se o to sice ráda podělím, ale až časem. Až bude správná doba.

Je mi ale jasné, že některé žebříčky, které si v hlavě vytvářím, jsou neměnné. Kosmetiku vede Orlane, jídlo svíčková od babičky, v dětech mám také jasno. Jo a také naši čivavu mám nejraději ze všech čivav na světě, staffíka ze všech staffíků a kotě kaskadéra ze všech koťat kaskadérů.

Když mám věci takhle porovnané, svět je jednodušší.

A jaké žebříčky si vedete vy?

Foto: Pexels.com, Rodnae Productions