Blog: Zbavte se přebytků

Ne, neocitla jste se na stránkách ekonomického magazínu. Ale přebytků je třeba se zbavovat za všech okolností. Třeba proto, že právě tato péče může být jízdenkou k dokonalé pleti.

Nastávají sychravé dny a s nimi také přichází pocit, že tělo skryté pod vrstvami oblečení nepotřebuje tolik péče jako v letních měsících. Není tomu tak. Pokud se chcete mít na jaře čím pochlubit, jistě byste se o sebe měla stejně intenzivně jako v létě starat také v době, kdy chodíte venku zahalená v bundě, kabátu a dalších vrstvách oblečení.

Mám pro vás tip, na který nedám dopustit. Jednou jsem zkusila Pleťový peeling Double Grain od Orlane – a už má navždy stálé místo na poličce v mé koupelně. Proč? Obsahuje exfoliační částice ve skvělé kombinaci, která garantuje pleti obnovu, čištění i leštění. Provádí peeling, leští pleť, masíruje a regeneruje epidermis.

Pleťový peeling Double Grain (Dual Grain) Orlane je vylepšenou náhradou za Jemný pleťový peeling. Skrývá v sobě exkluzivní kombinaci vulkanických a rýžových exfoliačních částic různých velikostí. Tato kombinace má na svědomí hned dvojitý účinek: peeling a leštění pleti. Napomáhá při zcela nezbytné regeneraci pleti. Bezprostředně po ošetření je pleť viditelně jemnější, zbavená nečistot a září svěžestí. Díky peelingu pronikají aktivní látky z následně použité péče snáze do pleti. Má krémovou texturu.

Droboulinké vulkanické částice dokonale leští povrch pleti a zbavují ji odumřelých buněk. Podporují mikrocirkulaci. Pomáhají odvádět přebytečnou vodu a toxiny. Odstranění odumřelých kožních buněk zajišťují drcená rýžová zrna, která jsou větší než vulkanické částice. A ty provádějí s pletí výše uvedené.

Já tedy rozhodně nechci být za pár měsíců zaskočena a přemýšlet, jestli se v květnu hodí nosit rolák. No, moc totiž ne. Ale já na to myslet nebudu muset, budu totiž krásná neustále.

Navíc se z aplikace peelingu může stát skvělý rituál, který vás bude bavit. Půjde jen o vaše chvíle a vy si je důkladně užijete. Tak se jich, ani doporučeného pomocníka, nevzdávejte.

Mimochodem, peelingy milovala královna Kleopatra, akorát měla smůlu, že je neměla v high-tech provedení, které si můžete dopřát vy. Což vede k jedinému zjištění – pokud peeling, tedy ten od Orlane (za ostatní neručím), budete aplikovat pravidelně, budete krásnější a přitažlivější než svého času nejvíc sexy žena civilizovaného světa. A to zní hezky, že? Nejvíc sexy žena civilizovaného světa! To si opakujte jako mantru a zapracujte na tom, aby tomu tak bylo.

K tomu vám dopomáhej Double Grain.