Blog: Výstavní a pevná prsa

S mateřstvím, gravitací a přibývajícími roky neuděláte nic. Ovšem dekolt můžete mít výstavní v jakékoli situaci. 

Kdysi dávno jsem psala text o augmentaci prsou. Došla jsem na kliniku za odborníkem a jako investigativní novinářka jsem svou reportáž chtěla pojmout jinak. Prošla jsem tedy s lékařem celým vyšetřovacím postupem, abych se nakonec dozvěděla, že na nová ňadra mohu zapomenout. Ne proto, že bych nebyla psychicky v pořádku nebo měla špatné krevní testy, ale od odborníka jsem se dozvěděla, že mým jediným snem je mít vytuněný dekolt v červenci a v srpnu, jinak že mi na něm zase tolik nezáleží. Prý bych spíš než objem měla řešit vzhled – dal mi závěrem odborné doporučení.

Měl pravdu. S přibývajícím věkem už po exkluzivních pětkách netoužím, smířila jsem se s tím, že mám sportovní postavu, na které by ani nevypadala taková velikost pěkně.

Nedávno jsem se bavila se stejně vybavenou kamarádkou a ta se mi svěřila, že už roky dohání správnou velikost push-upkou a krémy. Jupí, takže nejsem jediná. V létě je to sice trochu náročné, ale na chlapeckých postavách roláky vypadají – zkrátka skvostně. Jen tak na vysvětlenou. Navíc netaháme kilogramy navíc, nemáme problémy se zády… Ve finále ale je to tak, že ať už máte dekolt jakýkoli, důležité je mít ho ráda. To je, oč tu běží. Na objemu zase tolik nesejde a chytré ženy to vědí.

Radu pana doktora jsem si ale vzala k srdci: Po letech bádání, zkoušení, testování a neuvěřitelných investic jsem objevila dokonalý přípravek, který zajistí, aby vše vypadalo, jak má. Pro zpevnění dekoltu je výborná zpevňující emulze na tělo a prsa – tedy pokud ji už nemáte ve své kosmetické výbavě. Od Orlane. Silueta se nijak nebortí, dekolt vypadá svůdně, nemusím přemýšlet o tom, jestli právě tato tělesná partie prozradí můj věk.

Neprozradí. Drží a je krásná.

V každém případě je fakt, že i k tomuto zjištění jsem musela dospět. Trvalo to pár let, ale došlo mi, že nejkrásnější jsem taková, jakou mě kdosi stvořil. Stačí jen věnovat si dostatečnou pozornost a péči a smířit se s tím, že sice máte menší výstřih, například, zase ale nohy dlouhé (slovy klasika) až na zem. Můžete mít husté vlasy, a líto vám bude, že nemáte větší oči. Ženy na sobě paradoxně hledají jen to, co se jim nelíbí. Nikdy si neumějí pochválit partie, které jsou krásné. A já to mám stejně. Roky jsem se zabývala objemem svého dekoltu, aby mi došlo, že je to zbytečné. Chci běhat, cvičit, neřešit pevné podprsenky, protože to, co je malé, drží vždy tam, kde má.

V podstatě platí, že člověk by měl pečovat o to, co k dispozici dostal, a netrápit se zbytečnými operacemi.

Zkuste si najít přípravky, které vám pomohou zvýraznit vaše přednosti, potlačit nedostatky. Může jít o krém na vrásky, který vás viditelně omladí, možná si necháte poradit od vizážistky, jak si zmenšit nos pomocí contouringu. Všechno jde. Navíc s pocitem, že zítra může být vše jinak. A běhat s každou maličkostí k plastickému chirurgovi? Zvolte raději efektivní a neinvazivní řešení.

Jste krásná a vy to víte. Pokud tápete, nechejte si poradit. Třeba u odbornic v Orlane.

Těší se na vás!

Foto: Pexels, Castorly Stock