Blog: Vrásky nemají šanci

Je mnoho způsobů, jak bojovat s vráskami. Vyberete si ten bio, nebo ten chytrý, ověřený vědeckými zkušenostmi? Já věřím laboratorním postupům. Proto vždy sáhnu po kosmetice Orlane.

Já mám jasno. Věřím laboratořím v Itálii, Francii a Japonsku, kde se zkoumají a vyvíjejí další produkty značky. Vždy podle přesných a velice striktních pravidel. Následně se pak kosmetika Orlane vyrábí v Itálii nedaleko Benátek a ve Francii u Orleánsu. Takže to za mnou po Evropě ani nemá daleko a přesně vím, že nekupuji zajíce v pytli. Pardon, v krabičce.

Navíc: know-how Orlane je výsledkem odborných znalostí neustále obohacovaných o nejaktuálnější inovace. Je tedy zárukou skutečných a viditelných výsledků v kontextu dokonalosti a komfortu. Slyšíte, jak krásně to zní? A když jednou jakýkoliv přípravek vyzkoušíte, zjistíte, že nejde o prázdná slova: Miluju Anti- Fatigue řadu, řadu B21, v zásadě asi všechny přípravky pro mou pleť vhodné. Ale to je na jiné povídání. Dnes se budeme vzdělávat.

Takže: tipy na to nejlepší, jak dosáhnout dokonalosti a krásy, jsou zakódovány v DNA značky již od roku 1947. Již od té doby je Orlane ztělesněním prestižního světa francouzské kosmetologie nejvyšší kvality. Snoubí se v něm radost z požitku s moderní technologií, diskrétní luxus se špičkovými službami. A proč tomu tak je? Technologie zvládla jediné. Naprogramovat krémy tak, aby dokázaly převychovat pleť. Jak je to možné? V průběhu času a v důsledku negativního vlivu okolního prostředí a životního stylu dochází k oslabování přirozených mechanismů pleti, k jejichž obnově či optimalizaci dospějeme díky oživení vlastních mechanismů mládí. K těm patří:

  • Zvýšení energie pokožky (buňky fungují díky skutečnému využití „paliva“).
  • Dodání klíčových aktivních látek, které zajistí všechny potřeby pokožky v každém okamžiku a jakémkoli věku.
  • Od roku 1968 je na trhu krém B21, který prochází postupnými obměnami a troufám si říci, že dnes je dotažen k dokonalosti.

Špičkové výrobky luxusní kosmetiky Orlane obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který stimuluje buněčnou energii, regeneruje, zpevňuje a hydratuje. Podstatou této kosmetiky je zásobit pleť energií potřebnou k zajištění jejích přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti všechno, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Jistě, bio přípravky umíchané z pampelišek jsou skvělé, na druhou stranu, proč nesáhnout po vědeckých poznatcích, které hrají ve váš prospěch? Já už mám jasno.