Blog: Upravené ruce jsou základ

Myslíte si, že je potřeba starat se o pleť, abyste vypadala dokonale? V každém případě je to pravda, nezapomínejte ale na detaily.

Je to tak, můžete se o sebe starat sebepečlivěji, když ale zapomenete na drápky a ručky obecně, určitě na sebe svůj věk prozradíte. A ve finále i to, že se o sebe nestaráte koncepčně, dlouhodobě a celkově. Proč? Protože ruce jsou stále na očích, ukazujete je stokrát denně – když parkujete, platíte, máváte jimi při rozhovoru.

S přibývajícími roky netrpí jen pleť obličeje, ale také pokožka rukou – mohou se na ní objevovat pigmentové skvrny, mnohé z nás trápí vysušená pokožka. A to opravdu nechceme. Takže si co? Stejně jako já koupíte Orlane regenerační krém na ruce. Proč? Regenerační krém na ruce a nehty reprezentuje zcela novou dimenzi v boji proti stárnutí rukou. Viditelně eliminuje výskyt pigmentových skvrn a účelně zabraňuje jejich znovuobjevení. Podporuje buněčnou regeneraci a revitalizuje pokožku, ochraňuje ji, hydratuje a zjemňuje. Dochází k obnově ochranné bariéry pleti (počet ceramidů, které se významně podílí na udržení pružnosti pokožky, stoupne o 70 %). Jeho nedílnou součástí jsou dvě inovativní patentované účinné látky: obnovující Structurine® a komplex BioWhite®. Jejich zásluhou dojde do dvou měsíců k viditelnému omlazení a pokožka získá sjednocený vzhled. Obsahuje navíc sluneční filtry OF 10.

A jakmile máte zdravý základ, je na čase přidat ozdobu na závěr, třešinku na dortu. Manikúru a skvělou barvičku na nehty. Jaké se budou nosit v nadcházející sezoně? Pofrčí zelené drápky ve všech odstínech, případně v odstínech kávy – krémové s mlékem. K podzimu patří barvy tmavší a sofistikovanější, tedy tmavě vínová, rudá a další. Pozor na to, že nosit se nebudou lesklé, ale spíš matné a kratší než delší. Zapomeňte na neonky, jediná divoká barva, která bude ještě akceptovatelná a předvedli ji i návrháři během módních přehlídek, je růžová.

Naučte se péči o sebe. Sebeláska, to je, oč tu běží. Navíc to za vás nikdo neudělá. Dejte najevo svému okolí, že se milujete. A oni? Přijmou vás přesně takovou a budou se k vám chovat stejně. Kde začít? Třeba tím, že se objednáte na manikúru do INSTITUTu Orlane a zjistíte, že taková služba funguje jako posilovač sebevědomí.

Foto: Pexels.com, Lisa Fotios