Blog: Tisíc důvodů, proč milovat vánoční svátky

Já je tedy ráda  mám. Především proto, že jsou klasické. Tradiční. A je na ně spolehnutí. 

Letos to tak úplně platit nebude, na druhou stranu – o to zajímavější to bude. Naše domácnost se totiž rozrostla o další dva členy. Křížence a kotě stájové. Oba jsou ve věku puberťáků a věřím, že jestli cítí, že svátky jsou ve vzduchu, nemůžou se dočkat demolice vánočního stromku, prostřeného stolu – a to vše v rámci hry.

Moje zodpovědné děti mají nervy z toho, jak to celé dopadne, já už tolik ne. Vím totiž, že Vánoce nemusí být vždy svátky klidu a mám už za sebou větší nervy než rozbitý stromek. Takový Štědrý večer na pohotovosti je ve srovnání s marginálií v podobě rozbitého stromečku přece jen poněkud zásadnějšího charakteru.

Mám ale své jistoty, i když nevím, jak to celé dopadne. Pod stromečkem budu mít radosti od Orlane, které se zkrátka nemění. Vím, že se můžu těšit na svoje oblíbené přípravky, které poznám už podle krabičky, tedy jestli také ta nebude zdemolována dřív, než k samotnému vybalování dojde.

Vidím to totiž zcela jasně. Také moji zvířecí miláčkové půjdou po kvalitě. A když ne oni, zabaví mi je dcery, které nutně potřebují být nejkrásnější. Protože jak mi řekly: „Mami, u tebe už je to jedno, my musíme být krásné. Přece nechceš, abychom ti celoživotně visely na krku.“ To nechci, to je sice pravda, a přeji jim, aby se rozlétly do světa, nicméně na zkušenou se nevyráží s maminčiným luxusním krémem, na kterém si vypěstovala regulérní závislost.

A když už jsme u toho, já letos potřebuju přípravek s retinolem. Původně se retinol používal výhradně jako lék na akné, jeho možnosti jsou ale mnohem širší. Díky své schopnosti exfoliace pokožky, tedy olupování, snadno a rychle odstraňuje odumřelé kožní buňky, podporuje tvorbu kolagenu a kolagenových vláken. Vyrábí se nejen z přírodních zdrojů, ale také synteticky, svůj prostor našel ve farmaceutickém i kosmetickém průmyslu.

Právě retinol je považován za elixír mládí – pokud je aplikován na pokožku správně, může ji vizuálně omladit. Výsledky jsou rychle viditelné: Dochází ke stažení pórů, pokožka má jemnější vzhled, mizí mimické vrásky, díky retinolu se také snižuje množství viditelných pigmentových skvrn. A na orlanecz.com ho mají. Stejně jako další Supradose koncentráty. Vy bez nich ještě umíte žít?

Ale vraťme se k Vánocům. Přeji vám jen to dobré, najděte pod stromečkem přesně to, co máte ráda a co vás potěší, a kdyby byl Ježíšek sklerotický či nedůvtipný – věk na to koneckonců má, pošlete mu přes nejrůznější aplikace odkaz s tím, po čem vaše srdce touží.

To nejlepší najdete na orlanecz.com.

Tak krásné svátky vánoční bez zbytečných nehod. A i ty nakonec smysl mají. Zapíšou se do rodinných tradic a zjistíte, že s trochou adrenalinu jsou vánoční svátky přece jen živější, zapamatování hodnější. Užijte si ty letošní.

Foto: Pexels.com. Lucia Liz