Blog: Tejpování obličeje? Děkuju, raději zůstanu u krému

Tejpuju si kdeco. Tu koleno, jindy rameno, záleží na tom, na jakém místě se začnu rozkládat. Ovšem tejpování obličeje, to je novinka. 

Dříve nebo později se vráskami začne zabývat každá žena. I ta, která chce stárnout přirozeně a nepodlehla trendu výplní, přesto má ale pocit, že by mohla maličko zpomalit na tempu, kterým jí vrásky od smíchu a sluníčka přibývají. Je to snadné, pokud víte, že existuje perfektní řada Antirides značky Orlane, která je unikátním řešením obtíží, se kterými se dřív nebo později bude potýkat každá žena – a také muž.

Nebo to zkusíte jinak? Existují novinky, které zajímavé jsou, jiné, které mají šanci na úspěch, a další ne. Kinezioterapie sice vznikla před padesáti lety, přesto se o ní mluví intenzivněji až v posledních letech. Je skvělá v tom, že během ní dojde k oddálení svalů od kůže a mohou odejít stlačené metabolity.

Jako fajn, potud vím, o čem se mluví, a přesně tuhle techniku na sebe aplikuji v okamžiku, kdy jdu po tréninku do práce. Případně po dvouhodinovém přetahování se se psem. Dcery si umí zatejpovat prsty… A na všech místech – to vypadá skvěle. Ne opravdu nejsem marnivá (trochu tedy ano, to sem teď ale nepatří), na druhou stranu potřebuji být krásná. A nedokážu si představit, jak se zatejpuju na obličeji a vyrazím do práce.

Jak podotkla v této souvislosti moje kamarádka a já s ní vřele souhlasím, to bych raději nevycházela, případně bych se rozhodla, že zestárnu přirozeně.

Kdyby šlo tejpovat na pár minut, asi bych tuto techniku pod rouškou noci používala. Vzhledem k tomu, že jde o techniku několikahodinovou, neumím si nastavit, kdy bych ji tak aplikovala – aby mě při ní nikdo neviděl.

Navíc jsem to řešila doma a jedna z mých dcer pronesla, že bych si mohla obličej zatejpovat celý a chodit ve dnech, kdy vylézají z temných zákoutí strašidla – jako strašidlo. A že bych ještě vyhrála hlavní cenu. No není ona drzá?

Stav obličejových svalů mám tristní. Přesto raději budu věřit obličejové józe a kvalitnímu krému. Takže, v mém případě nazrál čas na produkty řady Antirides od Orlane. Co je dobré o ní vědět?

Speciální program na vrásky Antirides Extreme s patentovanou látkou Mémoxyle® působí na buněčnou paměť a pomáhá navrátit pleti mladistvé vzezření. Nová generace výrobků kosmetické značky Orlane na vrásky stimuluje nápravu epidermu. Zásadní roli při tom hraje objev unikátní látky Mémoxyle®, která dokáže přímo ovlivnit mezibuněčnou komunikaci, a tím působit na obnovu pleti a prodloužit její mládí. Jedná se o komplex látek stimulujících nebo nahrazujících cytokiny, což jsou buňky, které předávají pleti informaci, aby se regenerovala.

Jakou variantu péče si zvolíte vy?

Foto: Pexels.com, Karolina Grabowska