Blog: Stárnutí máme ve vlastních rukou

Je to tak. Já rozhodně. Když totiž dál budu závislá na kávě, nebudu pít dostatek vody, nebudu jíst ryby a další, budu mít tváře vrásčité. Třeba proto, že v dehydratovaném organismu se netvoří dostatek kolagenu. A to opravdu nechcete.

Kolagen je třeba od určitého věku organismu dodávat. Bez mučení přiznám, že když mě při sportu začal bolet loket, začala jsem užívat právě tento mikronutrient v hojném množství. Asi by mě nikdy nenapadlo, že se zamiluju do vedlejšího efektu, tedy toho, že se mi se zmizením bolesti vypjala pokožka obličeje. Jako fakt. Abych si efekt udržela, začala jsem se zajímat nejen o to, jak si kolagen a jeho dostatečné množství doplnit do organismu nejen suplementy, ale i stravou, začalo mi také vrtat hlavou, jak jej dostat přímo do pokožky, aby byla svěží, bez vrásek a mladistvá. A našla jsem řešení.

Orlane Supradose Kolagenový koncentrát proti stárnutí je vhodný pro všechny ženy od třiceti let, kdy se pozvolna snižuje produkce kolagenu. Tato omlazující péče zlepšuje pevnost, zvyšuje hustotu pokožky a dokonale tvaruje kontury pleti. Dopřejte své pleti 28denní kúru s viditelnými účinky proti stárnutí. Obsahuje mořský kolagen. Zvyšuje hustotu a pružnost pleti tím, že s farmaceutickou přesností dávkuje to správné množství kolagenu v každé kapce: 1,8 mg čisté aktivní látky. Použití: Smíchejte jednu až dvě kapky s pleťovým krémem nebo aplikujte dvě až tři kapky přímo na obličej před nanesením séra či krému. Balení má praktické kapátko.

Od doby, co to tak dělám, jsem zkrátka krásná. Pleť není zašedlá, nevypadá povadle a já se díky pohledu do zrcadla cítím jednoduše skvěle. I proto, že vím, že díky přípravku, který jsem si vybrala, to s ohledem na věk lepší být nemůže. Kamarádka se dokonce ptala, zda nemám novou lásku. Pravdivě jsem jí odvětila, že ano. Ano – a klidně prozradím, že se jmenuje Supradose Kolagenový koncentrát. Jak totiž tvrdí odbornice na pleť, na prahu padesátky není třeba hydratovat, ale vyživovat. Zpevňovat a zahušťovat. Takže kolagen je jasná volba.

Pokud si nevíte rady s výběrem, požádejte o radu kosmetičky z Institutu Orlane. Stejně jako jsem to udělala já. A zjistila, že po kolagenu bude následovat vitamín C. Nakonec retinol. V jakém množství, jak často a ostatní, s čím jsem si nevěděla rady, jsem se naučila a v mládnutí před zrcadlem mi už nic nebrání.

Co vy? Chcete vypadat mladší? Tak si vyberte z celé řady koncentrátů, které francouzská značka Orlane nabízí, přesně to řešení, které je vhodné pro stav vaší pleti i věk. Poznáte rozdíl a dejte pak vědět. Jak mladá se cítíte.