Blog: Stárnete koncepčně?  

I pro stárnutí těla je třeba vědět, jak k němu přistupovat. Jak se totiž odborníci shodují, je třeba hýčkat nejen tvář, ale také tělo. I proto je namístě vědět, kdy si jaké procedury pokožka vašeho těla zaslouží.

Značka Orlane má skvělé výsledky ve výzkumu a vývoji přípravků pro oblast hubnutí a antiageingu těla. Navíc je celá strategie značky založena na doplňkových strategiích proti stárnutí, hubnutí a zpevňování jednotlivých stěžejních částí těla. Proč takový zájem? Já mám jasno. Nemůžu mít krásně vyživený a omlazený obličej a k tomu starší, chátrající a nevzhledné tělo. Tedy v okamžiku, kdy se věnuju obličeji, měla bych se věnovat také zbytku svého organismu. Dekolt hodně napoví, hřbety rukou také… A zjistila jsem, že produkty značky Orlane mi pomohou s tím, co mě ve středním věku nejvíc trápí. Tedy specificky se věnují mému poprsí a jeho zpevnění, také zpevňují a vyživují oblast břicha, paží, abych neměla motýlí křidélka, kombinují nejlépe e nejefektivněji výzkumy tak, že z dekoltu mizí vrásky. Tělo je průběžně odvodňováno, což je od čtyřiceti let věku velký problém všech žen, spojený s hormonálními změnami, které v organismu probíhají, i když si jich člověk zatím raději moc nevšímá. Jako třešnička na dortu je pak revitalizace pokožky a zpevnění. Podtrženo sečteno dochází k oživení pokožky a opětovnému nastartování některých procesů, které jsou pokožce vlastní, ale s léty zkrátka zpomalují.

Jak to vypadá v praxi? Stačí se objednat na masáž, nechat se hýčkat, vědět, co vám na těle, kterému přibývají roky, chybí, co byste chtěla vrátit a hlavně alokovat si čas sama pro sebe.

Neboť hodinu a půl, kterou v salonu získáte, můžete využít také na absolutní relax. Věnovat čas jen sama sobě. Odpočívat, případně si na lůžku zdřímnout, protože všechny pohyby profesionální masérky, která využívá high tech kosmetiku, jsou přesně tím, co potřebujete, aby vaše pleť mohla být překódována k perfektnímu mladistvému vzhledu.

Odpočívejte, hýčkejte se a zařaďte si právě masáže do své pravidelné kosmetické rutiny. Stejně jako vyzvedávání dětí ze školy, pracovní porady a další. Jestliže vám záleží na tom, jak vypadáte, je to zcela namístě.

To, že budete až do smrti vypadat jako dvacítka, vám nikdo nezaručí. Ani já vám lhát nebudu, že by tak tomu mohlo být. Můžete si ale pár let ubrat, zvolit si, jestli budete vypadat výhradně unaveně, či naopak skvěle. Je to totiž vaše rozhodnutí a to, jak pečujete o své tělo, se projeví i ve vašem pohledu. Na to myslete, až budete mít pocit, že právě high tech masáže můžete odmávnout, protože nejsou důležité, když v zimě máte beztak tělo zakutané pod vrstvou svetrů a v létě pod maxi šaty.

Nejde přece o to, co vidí ostatní, ale o to, co třeba při vstupu do sprchy vidíte vy.

Co takhle udělat první krok a objednat se právě teď do INSTITUTU Orlane? Já už zvedám telefon…

Foto Pexels.com, Dinara Guseinova