Blog: Prospěte se ke kráse

Investovat můžete do těch nejdražších kosmetických produktů, pokud ale nebudete dbát na to hlavní, tedy životosprávu, budou vám v podstatě k ničemu.

Než se rozhodnete měnit své návyky a pořizovat si nejrůznější krémy, séra a další přípravky, které by vám měly zaručit dokonalý vzhled, zamyslete se nad tím, kolik toho pro to, jak vypadáte, děláte vy sama. Opravdu se zdravě stravujete, dostatečně spíte, věnujete se meditacím a chráníte se před sluncem? Pokud si na vše odpovídáte ano, pak je na místě investovat do kosmetických přípravků, které vám pomohou znásobit vaše úsilí. Pokud ale jídlo odbýváte, jíte hodně cukrů či tuků, stresujete se v práci, neodpočíváte a nemyslíte na svou psychickou rekonvalescenci, pak nemá cenu kupovat si zázrak v krabičce, i kdyby zázrakem opravdu byl.

Na rovinu si totiž pojďme říci, že zázraky v ampuli zkrátka neexistují. Jsou ale k dispozici novinky, které vám pomohou doladit detaily, díky kterým si můžete sama určit tempo, jakým chcete stárnout. Jako třeba řady produktů Orlane, které jsou přesně tím, co vám bude slušet, pokud se máte dostatečně ráda a věnujete pozornost tomu, co se svým tělem, a následně tedy pletí provádíte.

Nemůžete očekávat, že si dáte dort, několik káviček, budete se stresovat na poradách, ovšem večer si nanesete krém na obličej – a ráno se vzbudíte s mladistvou pletí, vzhledem i náladou. Tak to nefunguje. Začněte od základu a používejte krémy jen jako třešinku na dortu. Nebo jednu z variant, která vám pomůže vypadat skvěle. Ovšem bez dalších se nedostanete také nikam.

Stejné je to se spánkem. Pokud nebudete sledovat, jestli spíte dostatečně a dodržovat spánkovou hygienu, kruhy pod očima a povadlá pleť vás zkrátka doženou. I když si pořídíte ten nejdražší přípravek právě na tuto problematiku určený.

Slovy ženy, která kráse zasvětila celý život, Marilyn Monroe: „Rozmazlujte se a pak nechte ostatní, aby se přidali, jen tak bude vaše krása dokonalá a bez jediné chyby.“

Pokud chcete mít jistotu, že si za všech okolností vybíráte správně, zkuste si nechat poradit v INSTITUTu Orlane v Praze. S odborníky vyberete kombinaci nejen pleťové řady, ale také dekorativní kosmetiky, která vám bude jedinečně slušet, zjednoduší líčení – a vy zkrátka nejen omládnete, ale budete i vypadat odpočinutě, skvěle a mladě, a to díky dotyku precizní dekorativní kosmetiky Orlane.

Vidíte, a tím máte dva důležité prvky, které jsou pro vaši krásu nezbytné – pokryté. Pak už stačí jen změnit životní styl a budete v každém ohledu perfektní.

A proč by to tak mělo být? Značka Orlane se intenzivně věnuje výzkumu a všechny produkty pravidelně upgraduje na vyšší verzi. Takže si vyberte, co vám konvenuje, co pracuje ve váš prospěch, a díky kterým produktům se budete skvěle cítit za všech okolností.

I nadále zůstává faktem, že byste měla všechny produkty, které pro sebe chcete koupit, důkladně prozkoumat, otestovat a neslevovat ze svých nároků. Ovšem abyste nemusela procházet dlouhou cestou, proto je tu Orlane…