Blog: Proč se vyplatí být věrná

Kamarádka má jasno. Proti stárnutí se rozhodla využít výhody nevěry. Prý omlazuje. To mě ovšem nezláká. Věrná jedinému kosmetickému produktu budu – navěky.

Měla jsem v tom trochu chaos. A nevěrná jsem bývala taky. Tedy přesněji řečeno, střídala jsem krémy, séra, značky v tak krátkých intervalech, že jsem se občas nestihla naučit ani jejich jména. Hrůza. Ve dvaceti letech jsem si nanášela i do dekoltu oční krémy pro věkovou kategorii 50 plus (kdysi jsem četla, že právě látky koncentrované v tomto typu krémů zajistí, že nezestárnu nikdy a vrásky se mě budou bát). Ve třiceti jsem sáhla po nejlevnějších bio značkách, protože jsem nechtěla zvyšovat svou uhlíkovou stopu. Navíc jsem věřila tomu, že s luxusním krémem na tváři bych se neměla přiblížit ke svým batolatům, protože bůh ví, co obsahují za látky miminkovské pleti škodící. Krátce po čtyřicítce jsem na sebe mrkla do zrcadla a zjistila, že takto by to dál nešlo. Experimentům odzvonilo. Pokud chci důstojně stárnout, měla bych si najít partnera pro život, který mi to umožní – usnesla jsem se. Rok mi trvalo najít toho správného – a voilà. Sérum na obličej Orlane B21 Extraordinaire Youth Reset je přesně tím produktem, bez kterého se neobejdu. Nikdy a za žádných okolností. Nemá asi cenu, abych se zde vyznávala z lásky k chemickému složení produktu, které mi samozřejmě učarovalo. Spíš bych se ráda podělila o své zkušenosti se sérem, které je neuvěřitelné. Konzistencí, která je hutná tak akorát, vhodně zvoleným dávkovačem čili pumpičkou, díky které se mi v séru nehromadí bakterie, které si na krémech všeho typu tak rády pochutnávají, jakmile se do nich prstíčkem hrábne… Také jsem zjistila, že díky patentovanému složení se pokožka během tří týdnů vypne, vypadá viditelně mladší, svěžejší. A hlavně, nemusím pořád řešit, jestli jej aplikovat teď, nebo výhradně v 17:00 odpoledne. Hodí se totiž stejně pro sportovní aktivity jako pro posezení v divadle nebo u táboráku. Vždy si koná to svoje a vám dopřeje jediné: Skvělý pocit a dokonalý vzhled. Zkrátka základní stavební kámen péče o pokožku.

Od doby, co mám tenhle zázrak v koupelně, jsem nejen krásnější, ale také klidnější. Jako maminka tří dcer totiž zjišťuju, že je mi jedno, čím jsem se mazala já, protože za své experimenty si své vrásky jako trest případně ponesu sama (nehrozí, všechny pleťové průšvihy vyhlazuji B21), není mi ale lhostejné, co si na tvářičky nanáší moje dětičky. A ty se, jak známo, opičí. Takže kromě toho, že se mnou běhají, nakupují i jedí mrkvové dortíky, také mi chodí na kosmetické přípravky. Uznejte, že pokud to vím, nemůžu mít v koupelně několik laciných, neověřených, chemií páchnoucích kelímků. Ať si chodí. Vím, že si své tvářičky hydratují, tonizují, opečovávají. Navíc se naučí, že na přístupu k pleti záleží. Třeba proto, že díky kvalitnímu mazání se dnes na jejich tváři neobjevuje ani jediné akné. Což je bezva pocit. Navíc je rovnou naučím tomu, že péče o pleť se šidit nemá. Odměnou je následně mladistvý vzhled po dlouhé roky. A o to jde.

PS: Moje 21, nazývejme si životní lásku familiárně, má ještě jednu skvělou vlastnost. Perfektně sedí při sportu. Pokožka volně dýchá, necítím se opocená. Zkrátka jsem úžasná běžkyně v lesoparku, za kterou se každý rád ohlédne. Tvrdím totiž, že styl je třeba zachovávat za všech okolností. A k tomu mi dopomáhej B21.