Blog: Proč mi padají řasy?

Protože střední věk? Protože symbolizují štěstí? Tak to pozor! Mentálně jsem stále dvacítka a štěstí v řasách na tváři nevidím. Spíš smůlu, že budu muset investovat do luxusních kousků zakrývajících prázdná místa…

Faktem je, že jedním z důvodů, proč řasy padají, je to, že je jedinec ve stresu. Tedy tohle o mně rozhodně platí. Ve stresu jsem neustále, takže jsou dny, kdy mi řasy nepadají, ale sněží. Přitom toužím po zdravých brvách barové tanečnice, která si je před výstupem nalepí, což mi říká rozum. Já ale je takové chci mít trvale. Nechápu kamarádku, která má řasy dlouhé, a stříhá si je proto nůžtičkami na nehty. Ani tu, která si je ve stresu vytrhává.

Taková škoda!

Já si řasy opečovávám výživovými přípravky, které pečlivě nanáším ke kořínkům, občas se netrefím a trochu si vypíchnu oko, ale co: Pro krásu se musí trpět. Taky bych nikdy nešla spát nalíčená, protože brvy si potřebují odpočinout. Dodržuji vše, přesto mě opouští.

Nedávno jsem zjistila, že existuje produkt, o kterém mi nikdo neřekl, a přitom je pro mou spokojenost natolik zásadní.

Primer na řasy s prodlužujícím efektem. Jako – já se snažím přípravky jiné nanášet ušošťourem na požadované místo, a přitom to jde tak snadno? Jedním tahem? Výživa, péče, všechno v kostce? Právě tato podkladová báze pod řasenku, která rovnoměrně potáhne a vyhladí řasy, a maximalizuje tak účinek řasenky. Má bílou krémovou texturu obohacenou o panthenol, který řasy chrání a přidává jim na délce i objemu. Je zcela bez parabenů a parfemace. Tak právě ta je mým splněným snem.

Kdybych věřila tomu, co se říká, štěstí v životě mít nebudu, protože padající řasy to nesignalizují, dokonce ani ve stresu nejsem, protože řasy mi nepadají.

Ale pozor, co když jsou to jen mimikry, které mohou předvádět díky produktům, které jsou opravdu účinné?

Navíc: Od doby, co právě tento přípravek používám, vypadají moje řasy tak skvěle, že mi kamarádka, která si řasy zastřihuje, chtěla vysvětlit, jak na věc a které nůžtičky jsou skvělé.

Děkuji, nechci. Hodně času stálo, než jsem se dostala do fáze, ve které jsem.

Fáze mrkací panenky. A tu si hodlám užít – do doby, co se tenhle přípravek bude vyrábět.

Foto: Pexels.com, Felipe Tavares