Blog: Přiměřeně? Přiměřeně!

Nikdy jsem nechtěla být malým chemikem. Dokonce jsem tu stavebnici nenáviděla. A teď jím, v zájmu zachování krásy a kvality pleti, jsem. A jsem jím ráda.

Objevila jsem totiž řadu koncentrátů Orlane Supradoses, díky kterým si můžu namíchat péči o pleť přesně podle toho, co si žádá. Jsem unavená? Stačí dvě kapky kofeinového koncentrátu do denního krému. Jakéhokoliv, ale třeba já oceňuju věrnost i v jiných případech, takže si v každém případě Orlane vmíchám do Orlane. Ale zpět k věci: Potřebuju rozjasnit pleť? Pak sáhnu po ampulce s Vitaminem C… A tak bych mohla pokračovat donekonečna. Přiznávám bez mučení, že mě tato hra velmi baví. Konečně mám pocit, že si sama rozhoduji o tom, co je pro mou pleť v daný okamžik potřebné, a i vy sama jistě víte, že každý den je to něco jiného. Jednou máte váčky pod očima a jste unavená, jindy chybí kontury, protože se blíží PMS. Jindy je zapotřebí dodat pleti kolagen. A to vše díky několika ampulkám můžete. Kdykoliv a v poměru, který si sama stanovíte, vypozorujete a otestujete. Navíc, když si spočítám, že stačí dvě kapky denně, nejde ani o drahou hračku. Naopak se vyplatí. Protože nemusím mít deset různých dražších přípravků, ale jeden běžný denní krém – ideálně z řady Orlane, a pak už jen ubírat, přidávat, rozjasňovat, boostovat, zklidňovat.

Miluju ten pocit, když stojím ráno u zrcadla a přemýšlím o tom, co nanést na svou pleť, aby byla po celý den krásná. Je to zodpovědné, přitom zábavné, a navíc neskonale funkční. Připadám si trochu jako středověký alchymista, který se snažil najít věčný elixír mládí. Což se mi, na rozdíl od něj, podařilo. V INSTITUTU ORLANE.

Vyzkoušejte si stejnou zábavu i vy. Vytvoříte si skvělou řadu přípravků na pleť, která bude unikátní, stejně jako jste vy. Pravdou totiž je, že každý chce mít originál toho či onoho, ale na vlastní vzhled, jeho originální požadavky a jedinečnost nemyslí. Tam se spokojí s masovou výrobou. Já tedy ovšem ne! Personifikovaná péče o pleť je přitom prvním krůčkem ke zdraví, který byste měla mít na paměti, až se budete rozhodovat, do čeho investovat.

Mimochodem, koncentráty mají pozoruhodnou účinnost na všechny měřitelné parametry péče o pleť, dosud byly vyhrazeny pouze pro péči v salonu. Dnes si je můžete pořídit i domů, a pokud si nevíte s kombinatorikou rady, objednejte se na kosmetické ošetření a proberte vše s odbornicí přímo na místě. Z jejích odborných znalostí budete mít každodenní prospěch i doma.

Podtrženo shrnuto: 15 ml – a tolik radosti a krásy. Netušila jsem, že je to tak snadné. A poznatek číslo dvě: chraňte si své kouzelné ampulky před dětmi. Chtějí experimentovat též – a to by byla škoda. Přilití vzácného obsahu třeba do připravovaného slizu totiž valného účinku pro vaši dokonalou pleť nemá. I to už je ověřeno.

Takže ampulky si zamykejte, uchovávejte je na tajném místě. Je to v zájmu zachování vaší krásy. A to už je silný argument.