Blog: Prázdniny jsou tady!

Pravda, pár dní ještě chybí, je ale třeba být na ně připravena. Protože co? Nebudu zaskočena, až opravdu zaklepou na dveře!

Miluju dva měsíce v roce. Květen a červen. Nevím, který víc, ale z jejich názvů přímo čiší těšení se na prázdniny. Jistě, jako pracující žena je už dávno nemám, ale stejně, jak si lidé pletou názvy rodičovská a mateřská dovolená, já si pletu názvy prázdniny a dovolená. A zůstávám u prázdnin. Nebo jinak. Léto rovná se prázdniny. Výlety, rychlé cesty, prodloužené víkendy, zábava.

Navíc s ohledem na cirkus, který ke mně patří, nikdy nejsem schopna ve čtvrtek říci, co se bude dít v pátek, přes víkend nebo jindy… Takže mám zavazadla stále v pohotovosti a vyrážím, jakmile mám před sebou alespoň dva dny volna. Do hor, k moři, do velkoměsta. Kamkoli. Protože mě to zkrátka těší.

Kromě vhodně zvolených několika kousků garderoby mám v pohotovostním zavazadle trvale připravený necesér s kosmetikou, bez které se neobejdu. Miluju Sluneční sérum, odličovací pěnu B21 Extraordinaire, B21 Extraordinaire Vivifying Lotion, B21 Extraordinaire pleťový krém, B21 Extraordinaire Regenerační olej… Vlastně bych mohla vyjmenovat celou řadu, protože pravdou je, že díky inovacím udržuje mou pleť v kondici za všech okolností. Ať už se koupu ve slané vodě, chodím rozpáleným městem, lezu po výškách na horách.

K tomu pak už stačí od Orlane řasenka, bronzer a jsem krásná vždy a za všech okolností. Jo, málem bych zapomněla. Potřebuju lesk na rty. Taktéž Orlane. Ty jsem si oblíbila v poslední době a nejvíc asi sytou barvu Dark Pink, která vypadá skvěle s opálenou pokožkou.

Je to tak, potřebuji s sebou na výlety vždy jen pár drobností, a když zapomenu, mohu je vždy dokoupit v Aelia Duty Free shopu na letišti. To je taková pojistka, kterou mám moc ráda, protože co není v hlavě – musí být k dispozici v obchodech.

A mimochodem, používáním kvalitních přípravků přes léto si protáhnete skvělý vzhled i do období, kdy už dávno nebudete vědět, že jste na nějaké dovolené byla. Díky tomu, že pleti dáte to nejlepší, bude zářit i v období, kdy vy se budete hroutit pod náporem pracovních povinností.

Takže já mám sbaleno, kde dokoupit, co mi chybí, vím také, a léto je přede mnou. Užijte si ho stejně jako já a při honbě za zážitky myslete na sebe. Ne že by krásné a opečovávanější ženy měly zajímavější letní příběhy, ale rozhodně mají skvělejší fotky. Bez filtru.

Krásné léto!

foto: http://www.pexels.com