Blog: Pleť si pamatuje…

Naučte svou pleť udržet v sobě hydrataci. Pravidelnou péčí. Viditelně omládnete a rozhodně nebudete vypadat unaveně. Stačí pár jednoduchých kroků.

Jak tvrdí odborníci, s věkem pokožka ztrácí schopnost udržovat v sobě tekutinu, dlouhodobě hydratovat. I když budete pít přesně podle denního režimu, rozhodně nečekejte, že budete vypadat stále stejně skvěle jako ve dvaceti. To, že vaše pokožka trpí nedostatkem hydratace, poznáte v okamžiku, kdy je pobledlá, vypadá unaveně, tvoří se vám kruhy a váčky pod očima. A vaši tvář rozrývají mimické vrásky. Nejprve mělké, ale později se stále prohlubují…

Rozhodla jsem se, že dám na radu odborníků, a abych hydrataci v pokožce udržela v rovnováze, nechala jsem si vysvětlit mechanismus toho, jak pokožku a celý organismus důkladně zavlažit. Nejen tedy pitným režimem, ale také přípravky s kyselinou hyaluronovou, která na sebe přirozeně váže tekutinu, respektive molekuly vody, a pak je donese na místo, kde je jí zapotřebí. A nakonec – je tam také udrží.

S tímto mechanismem se pokožka učí den za dnem doplňovat vodu na všech potřebných místech. A udržet ji tam. Vy jí k tomu musíte dodat jediné. Kvalitní hydratační krém s kyselinou hyaluronovou, případně sérum. A uvidíte, že v přeneseném smyslu slova se zázraky dějí. Viditelně omládnete během pár dní. Protože vaše pleť bude vypnutá, plná toho, co potřebuje pro svůj zdravý vzhled i funkci.

Díky tomu, že budete používat perfektní přípravky s funkcemi, které potřebujete, bude i vaše pleť dlouhodobě pracovat tak, jak vy potřebujete. Sama si začne regulovat vodu v epidermis, nebudou se vám propadat kontury obličeje a vždy a za všech okolností budete vypadat skvěle. Na pleť totiž neustále působí negativní vlivy. Slunce a vedro v létě, klimatizace, topení a další… Zkrátka hydratovat je třeba celoročně. Efekt pleti, která je dostatečně hydratovaná, je přesně tím, po čem touží každá žena.

Mimochodem, na hydrataci použijte skvělou kombinaci Super hydratačního séra, Global Super hydratačního koncentrátu, doplňte Light Creamem – to vše od značky Orlane – a výsledky budou viditelné už po několika dnech. Vyzkoušejte, jak pracují technologie a laboratorní výzkum ve váš prospěch. Zjistíte, že nic jiného už používat nechcete. Tedy já už to vím.

Foto Pexels.com, Alexander Krivitskiy